Arhiiv 2013/14

Õpilasfirma tegevus

03.12.13

Lahendatud on esimesed korralduslikud küsimused ja õpilasfirma Sinu Valik ÕF on teinud esimesed sammud.

Noored energilised ettevõtjad õpilasfirmast Sinu Valik ÕF otsustasid koos noorteteatriga "Underworld" korraldada esimese lastepeo. Etendatav sündmustik on võetud Lewis Carrolli raamatust "Alice imedemaal" ning Halloween´i eelõhtul mängiti lastega läbi see imeline lugu ja seletati ka lastele, millega tegeleb õpilasfirma, mis on halloween ja miks inimesed  sel päeval kostüümidesse riietuvad ning oma nägusid värvivad. Pidustused toimusid kolmes Narva lasteaias: Tare-Tareke, Pingviin ja Kuldkalake.

Õpilasfirmas osalejad  said esmase positiivse kogemuse ürituste korraldamisel ja lapsed olid väga rahul nii etendusega kui ka väikeste üllatustega, mis neid ootasid peo lõpus.

Fotod peo käigust ja käsitöötooted on üleval õpilasfirma kodulehel http://yourchoicetoday.wordpress.com/  

Täname igakülgse abi ja koostöö eest teatriringi "Underworld” osalejaid – Marina Semjonovat, Elvira Kursi, Ilja Petrovi, Konstantin Yakubit, Jevgeni Mojessejevit ja ringijuhendajat Anna Tereshchenkot.

Täname meie kooli toetuse eest ettevõtte loomisel ja arendamisel.

Loodame kohtuda uuesti jõulude ajal. Rõõmustage meie abiga oma lähedasi ja sõpru – pakume teile suveniire ja õpilasfirma  meistriklasside külastamise võimalust.

Sergei Semjonov, Sinu Valik ÕF direktor ja ÕF meeskond

58143653
sinuvalik@mail.com