Arhiiv 2013/14

NVTC õpilasfirma

03.12.13

Oktoobris alustas tööd meie õpilasfirma - Sinu Valik ÕF

See firma on asutatud  grupi 1KVE õpilaste poolt. Noored ettevõtjad on otsustanud katsetada oma kutsealaseid võimeid  praktikas. Ettevõte on avatud Narva Kutseõppekeskuse majandusringi raames (juhataja J.Zabegajeva, jelena.zabegajeva@nvtc.ee) ja see on ametlikult registreeritud organisatsioonis Junior Achevement Eesti (http://www.ja.ee/Est).

Õpilasfirma põhitegevussuundadeks on: laste pidude korraldamine, käsitöötoodete müük, meistriklassid neile, kes tahaksid õppida, kuidas teha mänguasju ja kingitusi oma kätega igapäevastest materjalidest (kangas, traat, klaashelmed jne), professionaalsed fototeenused ja võimalik, et lisandub veel midagi muud.

Töö toimub õppelaboris M441, mida õpilasfirmal Sinu Valik ÕF on võimalik kasutada bürooruumina. Põhjalikumat informatsiooni õpilasfirmast leiab veebilehel  http://yourchoicetoday.wordpress.com/ . Mõningane üldine teave on kättesaadaval majandusringi veebilehel, http://nvtc-sbs.eu/. Küsimused, soovid või tellimused on oodatud e-posti aadressil sinuvalik@mail.com.

Ootame Teid!

Sergei Semjonov

Sinu Valik ÕF direktor & ÕF meeskond

Jelena Zabegajeva

NVTC, majandusringi juhataja

OpFirma_logo