Arhiiv 2013/14

Pressiteade. Narva Kutseõppekeskus kutsub: veel on vabu õppekohti!

22.08.14

Narva Kutseõppekeskus annab hilistele ärkajatele võimaluse ja pikendab keskhariduse baasil õpetatavatele erialadele vastuvõttu augusti lõpuni.

Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus pakub võimalust õppida väga erinevaid erialasid alates elektrikust lõpetades rõivaõmblejaga ning enamikele õppekavadele on veel vabu kohti.

Kutseõppekeskuse direktori Riina Veidenbaumi sõnul esitati 380 õppekohale 304 avaldust ning vastuvõtt on lõppenud veokorraldaja ja väikeettevõtluse erialale.

“Meil on veel vabu õppekohti erinevatele erialadele, õppida ei ole kunagi hilja,” julgustas Veidenbaum. “Kutseharidus on suurepärane võimalus igas vanuses õppidasoovijale  omandada ka praktiline eriala ning aasta-aastalt suureneb nende õppijate arv, kes õppimise ühendavad töötamisega. Meie lõpetajad saavad soovi korral jätkata õpinguid kõrgkoolis.”

Narva Kutseõppekeskus on juba lõpetanud vastuvõtu põhihariduse baasil õpetatavatele erialadele, kus 214 planeeritud õppekohast täideti 207. Neist 71% poiste ja 29% tüdrukutega. Keskhariduse baasil sisseastujatest on naised aktiivsemad, soovijaist koguni 59%.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee

Lisainformatsioon:

Elyanna Romanova, Narva Kutseõppekeskuse vastuvõtukomisjoni vastutav sekretär
Tel: 356 9344; elianna.romanova@nvtc.ee

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee