Arhiiv 2013/14

Pressiteade. Narva Kutseõppekeskuses sai lõputunnistuse 267 värsket meistrit.

26.06.14

Täna, 26. juunil toimusid Narva Kutseõppekeskuses pidulikud lõpuaktused, kus lõputunnistuse sai 267 värsket meistrit.

Töökohapõhises õppes rõivaõmblemise eriala õppinute sõnul oli töö kõrvalt lisateadmiste ja kogemuste omandamine ning õpingute kombineerimine igapäevatööga väga mugav.Ehitusviimistluse eriala lõpetanud meenutasid omakorda kaasaegseid ehitusmaterjale õppetöös, remonditud töökodasid, maitsvat koolitoitu, igakuist õppetoetust ja head internetiühendust.

„Ma loodan südamest, et teil jätkub alati südikust tegeleda sellega, mis paneb silmad särama ning mis kõige paremini välja tuleb. Elus on kõige tähtsam isiklikust elust ja õnnestunud tööst saadav rahulolu,“ sõnas lõpetajatele Narva Kutseõppekeskuse direktor Riina Veidenbaum.

„Selle aasta lõpetajad jäävad meile meelde Kooli TV algatajate, edukate osalejatena „Noor Meistri“ kutsevõistlustel, aktiivsete abilistena Narva laatade ja rallivõistluste korraldamisel ning rohketel välispraktikatel osalejatena,“ lisas Veidenbaum. 

Õpingud lõpetasid 21 õppegruppi järgmistel erialadel: kondiiter, majandusarvestus, puit- ja kiviehitiste restauraator, arvjuhtimisega(AJP) metallilõikepinkide operaator, multimeedium, hotelliteenindus (toateenija), väikeettevõtlus, soojusseadmete käitaja, elektrik, rõivaõmblemine, keevitaja, keevitaja (kaitsegaasmetall-kaarkeevitus MIG/MAG), tarkvara ja andmebaaside haldus, kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus (müürsepp), tarkvara arenduse tugitehnik, veokorraldaja, baarmen ja ehitusviimistlus. Õppetöö kestis olenevalt erialast 6 kuud kuni 3 aastat. Läbitud õppekavad ja omandatud praktiline haridus on hinnatud ning lõputunnistus aktsepteeritud dokument kogu Euroopas.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab kokku õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õppima asumiseks saab põhihariduse baasil avaldusi esitada 9. augustini ja keskhariduse baasil 15. augustini. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt. Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee

Lisainformatsioon:

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688;  riina.veidenbaum@nvtc.ee

Lõpuaktus 2014 a

Lõpuaktus 2014 b

Lõpuaktus 2014 c