Arhiiv 2013/14

PRESSITEADE. Nädalavahetusel toimub XIV Narva Kevadlaat.

29.04.14

Laupäeval, 3. mail algusega kell 10.00 toimub Narva kindluse sisehoovis Narva Kutseõppekeskuse korraldatav neljateistkümnes Narva Kevadlaat.

Traditsioonilisel Narva Kevadlaadal korraldavad Narva Kutseõppekeskuse spetsialistid, õpetajad ja õpilased mitmesuguseid meistriklasse ja esitlevad ning müüvad oma tooteid. Laadaplatsil on võimalik suhelda ka Narva Kutseõppekeskuse vastuvõtukomisjoni töötajatega, kes on lahkesti nõus tutvustama pakutavaid erialasid ja õppimisvõimalusi. “Lisaks on meie toitlustuse õppekavarühma spetsialistid koos õpilastega enda kanda võtnud laadaliste toitlustamise. See annab õpilastele suurepärase võimaluse saada praktiline kogemus suurüritusel, teisest küljest näevad aga laadalised, et Narva Kutseõppekeskuses ei käi töö ainult kooliseinte vahel,” ütles Narva Kutseõppekeskuse arendusosakonna peaspetsialist Karén Sukiasyan.

Lisaks Narva Kutseõppekeskusele on laadal esindatud Eesti, Läti ja Leedu kauplejad ning käsitöölised. “Praeguseks hetkeks on registreerunud üle 200 erineva kaupleja, kelle hulgas on ka näiteks Läänemaa, kes tutvustab kohalikke turismivõimalusi. Samuti on kohal piirkonna hotelli- ja SPA-teenuste pakkujad,” sõnas Karén Sukiasyan.

Lisaks rikkalikule kaubavalikule on laadakülastajatel võimalik osa saada vahvast meelelahutusprogrammist. “Külastajad saavad näha erinevaid meelelahutuskollektiive Narvast, Ida-Virumaalt, Tallinnast ja Narva Kutseõppekeskusest. Nii lastel kui täiskasvanutel on võimalik osa võtta erinevatest võistlustest ja loosimistest,” lisas Karén Sukiasyan.

XIV Narva Kevadlaat toimub kell 10.00–17.00 Narva linnuse sisehoovis. Sissepääs on kõigile tasuta.

Alates 2000. aastast toimuvat Narva Kevadlaata korraldab Narva Kutseõppekeskus, laata toetab Narva linnavalitsus. Tegemist on piirkonna suurima ja populaarsema kevadlaadaga.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Narva Kutseõppekeskusel on sõprussuhted praktika- ja õppekohtade pakkumiseks koolidega Saksamaal, Suurbritannias, Soomes, Bulgaarias, Leedus, Venemaal, Armeenias, Sloveenias ja Hollandis.

Lisainfo:

Karén Sukiasyan

Narva Kutseõppekeskus
arendusosakonna peaspetsialist
tel: 356 9390
karen.sukiasyan@nvtc.ee