Arhiiv 2013/14

PRESSITEADE. 2014 Narva Rallisprint teetööde tõttu ei toimu.

25.04.14

Narva Kutseõppekeskuse eestvedamisel toimuv traditsiooniline Narva Rallisprint jääb tänavu linnatänavate remonttööde tõttu ära.

Narva Kutseõppekeskuse arendusosakonna peaspetsialisti, Narva Rallisprindi peakorraldaja Karen Sukiasyani sõnul on kõigil osapooltel väga kahju, et tänavu tuleb populaarne ja traditsiooniks kujunenud rallivõistlus ära jätta. “Narva tänavatel toimuv ulatuslik remont puudutab meie planeeritud marsruuti just sel ajavahemikul ja ehitaja ei saa garanteerida, et selleks hetkeks on kõik meie rallisprindi jaoks vajalikud tööd teostatud ja teed asfalteeritud,” ütles Karen Sukiasyan.

„Oleme Narva Rallisprinti korraldanud juba kolmteist aastat, meie autoerialade õpilastele on rallisprint võimalus panna proovile oma võimed. Langetasime otsuse raske südamega, samas teame, et tuleval aastal, kui Narva linnatänavad on korras, saame taas koostöös Eesti Autospordi Liiduga ja Narva Linnavalitsuse toetusel korraldada üritust, mis kutsub meie linna autospordihuvilised üle Eesti,” lisas Narva Kutseõppeasutuse arendusosakonna peaspetsialist.  

„Narva Rallisprint on olnud Eesti autospordis kindel kevadine võistlus, mida sõitjad ootavad alati suure huviga. Selle taga on hea korraldus, atraktiivne rada ja rikkalik auhinnalaud. Seetõttu on muidugi kahju, et tänavune võistlus ära jääb, kuid selles olukorras mõistame korraldaja otsust. Oleme kindlad, et järgmisel aastal toimub Narva Rallisprint tuntud headuses ja soovime Narva Kutseõppekeskusele edu autonduse edendamisel Ida-Virumaal,“ kommenteeris Eesti Autospordi Liidu rallikomitee liige Margus Kiiver.

Kuigi üks oodatud sündmus jääb Narvas tänavu toimumata, ei tähenda see Karen Sukiasyani sõnul seda, et linnas midagi ei toimu. “Vastupidi. Narva Kutseõppekeskuse eestvedamisel toimub tänavu kaks laata, kuhu kõik huvilised on väga oodatud. 3. mail toimub “Narva Kevadlaat 2014” ja 2. augustil ’’Narva Suvelaat 2014’’, lisaks oleme Narva Muuseumile koostööpartneriks talvelaada korraldamisel. Rohkem infot nende kohta leiab veebilehelt www.narvalaat.ee,” ütles Karen Sukiasyan.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 13 valdkonnast. Narva Kutseõppekeskusel on sõprussuhted praktika- ja õppekohtade pakkumiseks koolidega Saksamaal, Suurbritannias, Soomes, Bulgaarias, Leedus, Venemaal, Armeenias, Sloveenias ja Hollandis.

Lisainfo:

Karen Sukiasyan

Narva Kutseõppekeskus
arendusosakonna peaspetsialist
tel: 356 9390
karen.sukiasyan@nvtc.ee