Arhiiv 2013/14

Pressiteade. Narva noored tõid koju kolm medalit.

10.03.14

Narva Kutseõppekeskuse noored võitsid kutsemeistrivõistlustel Noor Meister 2014 kolm medalit. Teise koha saavutas Sergei Russak veebidisainis ning kolmanda koha rätsepatöös Vlada Sergejeva ning mehhatroonikute tiim Mihhail Bassarovski ja Artur Botsarov.

Veebidisainerite võistlusülesanne oli luua kodulehekülg, rätsepatel voodriga seelik ning mehhatroonikutel tootmisliin. „Võistlustel osalemise kogemus annab juurde vilumust ning enesekindlust, seetõttu on noorte võistlemine igati tervitatav ja kool toetab seda,“ rääkis Narva Kutseõppekeskuse õppedirektor Riina Veidenbaum.

Narva Kutseõppekeskust esindas kutsevõistlustel kümnel kutsealal kokku 12 õpilast. Võistlusi oli jälgima sõitnud ka Narva Kutseõppekeskuse sõpruskool Armeeniast.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 13 valdkonnast. Narva Kutseõppekeskusel on sõprussuhted praktika- ja õppekohtade pakkumiseks koolidega Saksamaal, Suurbritannias, Soomes, Bulgaarias, Leedus, Venemaal, Armeenias, Sloveenias ja Hollandis.

Lisainformatsioon:

Karen Sukiasyan, Narva Kutseõppekeskuse arendusosakonna peaspetsialist
Tel: 356 9390; karen.sukiasyan@nvtc.ee

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse õppedirektor
Tel 356 9342; riina.veidenbaum@nvtc.ee

Sergei Russak

Vlada Sergejeva

Mihhail Bassarovski ja Artur Botsarov