Arhiiv 2013/14

Narvas kogunevad kutseõppekeskuste juhid

17.09.13

Homme, 18. septembril algab Narva Kutseõppekeskuses kahepäevane Eesti Kutseõppe Edendamise Ühingu seminar, kus kutseõppekeskuste ja haridus- ja teadusministeeriumi esindajad arutlevad septembris kehtima hakanud uue kutseõppeasutuse seaduse ning kutseõppe üldisema tuleviku üle.

„Kuigi edumeelsed uuendused on igati kiiduväärt, et muuta õpe praktilisemaks, efektiivsemaks ning rohkem tööandjate ootusi arvestavaks, on uue kutseõppeasutuste seaduse ja selle rakenduskavade kohta veel palju vastuseta küsimusi, mis ootavad selgitamist,“ rääkis Narva Kutseõppekeskuse direktor Jüri Sasi. „Lisaks ootame väga kuulmaks haridus- ja teadusministeeriumi uue asekantsleri Mart Laidmetsa visiooni kutseharidusest.“

Eesti Kutseõppe Edendamise Ühing (EKEÜ) on vabatahtlikkuse alusel ühinenud isikute iseseisev ja avalikes huvides tegutsev organisatsioon. EKEÜ liikmete seas on kutseõppeasutuste juhte, haridusametnikke ning teiste sidusorganisatsioonide asjatundjaid, ettevõtjaid ja ettevõtlusorganisatsioonide esindajaid. EKEÜ esindab ja kaitseb liikmete seaduslikke huve, osaledes haridusalase seadusandluse väljatöötamisel ning tehes ettepanekuid haridust puudutavate küsimuste lahendamisel.

Täpsem info: EKEÜ sügisseminar 18.–19. septembril 2013 Narvas

Lisainformatsioon:
Jüri Sasi, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 356 9340; jyri.sasi@nvtc.ee