Arhiiv 2013/14

Pressiteade. Narva Kutseõppekeskus avas kolm uut õpperühma.

14.02.14

Lõppes Narva Kutseõppekeskuse talvine vastuvõtt ning meistriõpingutele asub 43 huvilist: 21 baarmeni, 8 tarkvara arenduse tugitehniku ning 14 automaalri eriala õpilast.

„Talvise sisseastumisega saab hea võimaluse omandada lühikese ajaga hinnatud amet, näiteks baarmeni õpingud lõppevad juba suveks, mil algab turismihooaeg ning kasvab nõudlus koolitatud teenindajate järele,“ rääkis Narva Kutseõppekeskuse vastuvõtukomisjoni vastutav sekretär Elyanna Romanova.

Romanova sõnul on positiivne, et igal aastal moodustub hulk talvistest sisseastujatest nende enda õpilastest, kes soovivad süvendada erialaõpinguid, et omandada veel üks lisakutse. „Baarmeni erialale on õppima kandideerinud seitse meie praegust lõpetajat ning automaalriks kolm autotehniku eriala lõpetajat,“ seletas Romanova.

Veel veebruari lõpuni on Narva Kutseõppekeskuses käimas vastuvõtt müügikonsultandi töökohapõhisesse õppesse. „Vabade õppekohtade olemasolul võtame õppegruppidesse lisaks ka individuaalses korras, mistõttu tasuks õpihuvi korral kindlasti võtta ühendust vastuvõtukomisjoni esindajaga,“ lisas Romanova.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, mille õppekavad vastavad riiklikele õppekavadele ja on loodud silmas pidades, et nii noored kui ka vanad saaksid õppida tänapäevases maailmas vajalikke kutseoskusi, millega tööturul hätta ei jää. Koolis saab õppida 30 eriala 17 õppekavarühmas.

Lisainformatsioon:

Elyanna Romanova, Narva Kutseõppekeskuse vastuvõtukomisjoni vastutav sekretär
Tel 515 6828, 356 9344; elianna.romanova@nvtc.ee