Arhiiv 2012/13

Pressiteade. Narva Kevadlaadale on registreerunud juba 200 kauplejat.

26.04.13

Järgmisel laupäeval, 4. mail toimuvale Narva Kevadlaadale on registreerunud rekordarv kohalikke ja naabermaade kaupmehi.

Laadakaupa ostma, tasuta kontserti ja meelelahutusprogrammi on prognoositud nautima ligi 5000 külalist. Narva Kutseõppekeskuse õpilased ja töötajad korraldavad Kevadlaata juba 13. korda, projekti on kaasatud sajad noored.

„Kauplejate ampluaa on väga lai, kauplema tullakse nii lihakraami ja maiustustega kui ka ehitusmaterjalide ja tööstuskaupade, suveniiride ja käsitööesemete, kodutarvete ja aiakaupade, riiete, jalatsite ja pudukaupadega,“ rääkis ürituse peakorraldaja ja Narva Kutseõppekeskuse arendusosakonna peaspetsialist Karen Sukiasyan. Osta saab ka Narva Kutseõppekeskuse õpilaste töid. „Väljas on metalltooted, nagu näiteks ahjud ja grillid, puutoodetest toolid, lauad ja kuldnokapuurid, õmblejatelt kaunid rõivad, õpilasfirmadelt suveniirid ning kogu laada toitlustuse eest hoolitseb kooli peakokk koos oma õpilastega.“

„Laat on üks kooli paljudest ettevõtmisest, millega loome õpilastele võimaluse õpitut praktiseerida ning paralleelselt koolihinnetele saada ka tagasisidet ja kogemusi elust enesest,“ rääkis Narva Kutseõppekeskusedirektor Jüri Sasi. 

Kevadlaada meelelahutusprogrammi moodustavad mitmesugused mängud, jõukatsumised ja loosimised, esinevad Narva Kutseõppekeskuse ning Narva linna loomingulised kollektiivid. Teiste seas esineb Narva Kutseõppekeskuse teatrigrupp ja toimub esimene võidujooks "Kontorirottide jooks – Rat Race". Narva Kevadlaada korraldamist toetab Narva Linnavalitsus. Laat toimub iga ilmaga ning on kõigile osalejatele tasuta. Kohtumiseni Narva Linnuse hoovis 4. mail kell 10.00–17.00!

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, mille õppekavad on loodud silmas pidades, et nii noored kui ka vanad saaksid õppida tänapäevases maailmas vajalikke kutseoskusi, millega tööturul hätta ei jää. Koolis saab õppida 30 eriala ning seda kõike 17 õppekavarühmas. Narva Kutseõppekeskus korraldab iga aasta ka ligi 130 erinevat kursust ja täienduskoolitust töötajate kvalifikatsiooni tõstmiseks ja ümberõppeks.

Lisainformatsioon:
 
Jüri Sasi, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel: 356 9340; jyri.sasi@nvtc.ee

Karen Sukiasyan, Narva Kutseõppekeskuse arendusosakonna peaspetsialist, ürituste peakorraldaja
Tel: 356 9390; karen.sukiasyan@nvtc.ee

www.nvtc.ee

www.narvalaat.ee