Arhiiv 2012/13

Narva Kindluse hoovis toimub homme suvelaat.

16.08.13

Narva Kutseõppekeskus koostöös Narva linna ja Narva muuseumiga korraldab homme Narva kindluse sisehoovis 12. korda traditsioonilise Narva Suvelaada.

Kohal on Eesti, Läti ja Leedu parimad käsitöölised ja kauplejad. „Registreerinud on rohkem kui 200 kaubapakkujat ning arvestatud on ca 5000 laadalisega,“ rääkis Narva Kutseõppekeskuse arendusosakonna peaspetsialist Karen Sukiasyan.

Külastajate meelt lahutavad kollektiivid Narvast, Ida-Virumaalt, Tallinnast ja Narva Kutseõppekeskusest. Lavaprogramm lõpeb rokkbändi Pulp Fictioni esinemisega. Lastele mõeldes on laadal batuudid, atraktsioon Sky Jump, ralliväljak ning palju muud. Päeva juhib Aare Rebban.

„Selle aasta meelelahutusprogrammi üks pärle on ka kohalike puhkeasutuste duell Metsiku Lääne stiilis,“ lisas Sukiasyan. Meresuu Spa & Hoteli ja Narva-Jõesuu SPA & Sanatooriumi esindajad võistlevad hobuseraua viskamises, ratsutamises ja laskmises.

Suvelaadal on väljas ka Narva Kutseõppekeskuse infotelk, kus informatsiooni õppimisvõimaluste kohta on jagamas kooli õpetajad ja õpilased. Kutseõppekeskuse inimesi võib näha ka laadal käsitööga kauplemas, toitlustust korraldamas ja kooli IT-õpilasi kogu ürituse helitehnika eest vastutamas.

Suvelaat toimub kella 10.00–17.00 Narva linnuse sisehoovis. Sissepääs kõigile tasuta.

Lisainformatsioon: 
Karen Sukiasyan, Narva Kutseõppekeskuse arendusosakonna peaspetsialist, ürituste peakorraldaja
Tel: 356 9390; karen.sukiasyan@nvtc.ee
www.nvtc.ee
www.narvalaat.ee