Arhiiv 2011/12

Õppereis Hannoveri Reseach ja Technology messile

05.05.12

23.-28. aprillini toimus Narva Kutseõppekeskuse traditsiooniline õppereis Hannoveri.

Lisaks meie õpilastele ja töötajatele osalesid reisil ka Rakvere ja Viljandi ametikoolide õpilased ja töötajad.

Sõit toimus meie kooli bussiga. Esimene peatus oli Kaunases, kus kutsehariduskeskuses ootas meid õhtusöök ja öömaja. Lühidalt saime tutvuda ka Kaunase vaatamisväärsustega. 
Reisi teine päev oli üks pikematest. Kui jõudsime oma ööbimiskohta Slubice (Poola) linnas, oli juba nii hilja, et vaevalt jätkus jõudu õhtusöögi nautimiseks.

25. aprill oli imeilus päev, mis jäi meelde sooja ilma ja Wolfsburgi (Saksamaa) linna külastamise tõttu. Wolfsburgis oli meil aega nii Volkswageni muuseumiga tutvumiseks kui ka poodides käimiseks. Kolmanda päeva õhtul jõudsime Schöningenni, kuhu jäime kaheks ööks. Õhtul oli piisavalt aega, et meelt lahutada ja linnas jalutada.

26. aprillil saabus õppereisi tipphetk - jõudsime Hannoveri Reseach ja Technology messile, mis avaldas muljet nii oma ekspositsiooni kui ka suuruse poolt. Messihall oli kõikvõimalikke vidinaid ja uudsusi täis, kõik seotud viimaste teadussaavutuste rakendamisega tehnika vallas. Messil väljapanduga lähemalt tutvumiseks oli meil aega kuus tundi.

Viies reisipäev algas varahommikul, kui asusime koduteele, peatudes öösel Bialystokis.

Kogu reisi vältel said osalejad informatsiooni külastatud riikide ja linnade kohta, samuti vaadati turismikorralduse õpilaste tehtud teemakohaseid esitlusi. Reisi viimasel päeval tegime kokkuvõtte, iga õpilane kirjutas oma muljetest ja sellest, missugust kasu ta messi külastamisest sai.

Suur tänu kõigile, kes tegelesid reisi ettevalmistamise ja läbiviimisega. Aitäh suurepärase õppereisi eest!

Õppereisil osalejad

Hannoveris

Hannoveris

Hannoveris

Hannoveris