Arhiiv 2011/12

Õppereis messile TOUREST 2012

01.03.12

17. veebruaril käisid turismikorralduse ja väikeettevõtluse gruppide õpilased õppereisil Tallinnas.

Õppereisi peaeesmärgiks oli messi TOUREST 2012külastamine. Enne messi oli meil piisavalt aega ja seetõttu käisime Eesti Panga Muuseumis, kus saime teada huvitavaid fakte Eesti raha ajaloost ja mängida interaktiivseid rahatemaatilisi mänge.

Muuseumi külastuse järel  sõitsid turismikorralduse õpilased turismimessile TOUREST 2012, väikeettevõtluse eriala õpilase läksid aga Swissotelli, kus tutvuti  hotelli ja selle tegevusega. Kui luksuslik hotell oli külastatud, sõitsid ka väikeettevõtluse eriala õpilased turismimessile.
Tourest on Baltimaade suurim turismimess, kus nii asjatundjad kui ka külastajad  saavad tutvuda turismiteenuste laia valikuga, mida pakutakse nii Eestis kui ka maailmas. Messil oli võimalik mitte ainult vaadata, vaid ka proovida erinevaid sööke ja jooke, osaleda loteriides , vaadata erinevate loomekollektiivide ja muusikute etteasteid.
 
Õhtul sõitis õhupalle täis buss koos väsinud, kuid rahulolevate õpilastega tagasi koju.
Tahame tänada meie bussijuht  Argo Kirsi, õpetajaid Anu Tikerpet, Jelena Zabegajevat ja Juri Gerzanitši ning meie kooli juhtkonda õppereisi läbiviimise võimaluse eest.

1KTK, 2KTK ja 3KVE õppegruppide õpilased

TOUREST 2012