Uudised

Media maraton ETV+

18.11.15

2KMM õpilased osalesid ETV+ media maratonis

13.–15. novembril toimus Tallinnas Mektory innovatsioonikeskuses ETV+ poolt korraldatud kolmepäevane maraton-seminar uute audiovisuaalsete programmide arendamise teemal, milles osalesid Narva Kutseõppekeskuse 2KMM õppegrupi õpilased. Maratonil osales üle 200 inimese vanuses 13 kuni 63 aastat.

Žüriile oli saadetud 45 multimeedia ideede esitlust, kuid finaalini jõudis ainult 18 meeskonda. Kahe tööpäeva jooksul toimus aktiivne töö telesaadete algkujude ja multimeedia projektide üle. Meeskondi aitasid oskuslikud juhendajad meedia- ja infotehnoloogia alal Eestist, Soomest, Rootsist, Itaaliast, Venemaalt ja Saksamaalt. Narva Kutseõppekeskuse õpilased esitasid 2 meediatoodet – „Mina olen fotograaf“ ja „TvNET“. Projekt „Mina olen fotograaf“ ühendati Tallinna meeskonna projektiga „Fotograafi lahing“, aga „TvNET“ ei saanud piisavalt osalejaid.

See üritus oli väga oluline Narva Kutseõppekeskuse õpilaste jaoks. See oli hea võimalus näha, kuidas töötavad professionaalid. Tavaliste osalejatega võrdselt osalesid ka meediainimesed – Julia Kalenda, Artur Tjulenev jne. Maratoni jooksul õnnestus tutvuda ja suhelda TV alal töötavate professionaalidega erinevatest riikidest ja saada nõuandeid meedia alal.

2КММ õpilased