Uudised

Avastuste päev.

12.11.15

7.30 saabus buss. Kui õpilased kogunesid kokku, istusid nad oma kohtadele, õpilaste grupid, 1ARÕ, 1ARÕ1, 1KAK. 5 minuti pärast asusime teele. Et mitte kaotada aega mõned hakkasid kuduma. Näputöö, vaikuse ja vestlusega jõudsime Tallinna.

Esimene avastus. Suur õmblusfirma BALTIKA GRUPP asus paremal pool linna sissesõites.
Meid tervitasid tehase töötajad ja viisid läbi ekskursiooni. Ettevõte avaldas suurepärase mulje, avar töötuba ja avarad tsehhid. Tootmise automatiseerimine soodustab töötegemist.

Õmblusmasinate töökoda on varustatud kaasaegsete masinatega. Töö poodides möödub vaikselt, ilma rahmeldamata. Siiski firma valmistab päeva jooksul rohkem kui 1000 ühiku tooteid. Ühtlustatud protsess võimaldab toota kõrge kvaliteediga tooteid.
Kõikidel töötajatel puhkamiseks on mugavad tingimused. Me tahaksime töötada sellises ettevõttes.

Läksime vanalinna.

Teine avastus. Igaüks meist on vanalinnas mitu korda käinud, kuid väike tänavake Katarina käik üllatas meid. Tänaval võlurid avasid meie ees oma töötubade uksed. Meiega vestlesid meistrid. Nad hea meelega rääkisid oma tööst.Kuid üllatus ootas meid ees.

Ja palju teisi avastusi... Jõudsime Maardilaadale. Meistrid esindasid kätega valmistatud tooteid. Selliseid asju oli väga palju ja erilisi, kuna oli armastusega tehtud. Kui palju uusi ideid ja loovust! Ja muidugi sa pidid kindlasti ostma mõned pisiasjad.

Huvitav, informatiivne sõit. Me arvame, et me kõik õppisime midagi uut.