Uudised

Pressiteade: Narva haridusfestival ületas ootused

06.11.15

Narva Kutseõppekeskuse korraldatud haridusfestival “Õppimine läbi elu on edu pant. Tule ja vali oma tee!” tõi kokku ligi tuhat külastajat ja arvukalt oma võimalusi tutvustanud asutusi.

Haridusfestivalil tutvustas oma tegevusi ja õppimisvõimalusi 30 asutust, kes viisid läbi kokku üle 60 meistriklassi, õpitoa, seminari, koolituse, loengu, etenduse jm tegevuse. Osa sai neist ligi 1000 inimest. Sündmust külastasid erinevas vanuses õpilased, õpetajad ja huvilised üle terve Eesti.

Kutseõppekeskuse direktori Riina Veidenbaumi sõnul ületas festival korraldajate ootused nii osalejate kui külastajate arvu, ent ka nende aktiivsuse osas.

“Haridus ja selle abil avanevad võimalused lähevad inimestele korda, sest kuidas muidu seletada nii arvukat ja tegusat osalejaskonda,” ütles Veidenbaum. “Tunnustan oma kolleege ja koostööpartnereid. Elukestva õppe idee elluviimisega tuldi kaasa, meie kooli töötajaskonnast oli tegevustesse kaasatud üle poole. Saime palju positiivset tagasisidet, ent ka häid nõuandeid, kuidas järgmiste suurürituste korraldamisel veelgi paremad olla.”

Narva Kutseõppekeskus korraldas haridusfestivali koostöös SA Ida-Viru Ettevõtluskeskuse haridusprogrammiga “Ettevõtlik kool”, mis on suunatud ettevõtliku õppe integreerimisele koolisüsteemi.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. 10 õppekavarühma on saanud välishindamisel täisakrediteeringu. Alates 2015. aasta septembrist on kool kutsehariduse õpirände harta omanik. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee.


Fotogalerii üritusest: http://www.nvtc.ee/gallery/98


Lisainfo:
Riina Veidenbaum
Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel: +372 52 63 688
riina.veidenbaum@nvtc.ee


Karén Sukiasyan
Arendusosakonna peaspetsialist
Tel: +372 52 70 400
karen.sukiasyan@nvtc.ee