Uudised

Õpilased käisid pealinna pilvelõhkujates

14.10.15

Turismikorralduse eriala õpilased käisid pealinna pilvelõhkujates

8. oktoobril toimus Narva Kutseõpeekeskuse poolt korraldatud esimene õppereis Tallinnasse sellel õppeaastal, kus osalesid turismikorralduse eriala esimese ja teise kursuste õpilased koos puhastusteenindaja eriala õpilastega.
Õppereisi peamisteks sihtpuntideks oli Tallinna kahe ketihotelli külastused, Swissoteli ja Radisson Blu Hotel Olümpia. Hotelli majatuuri käigus õpilased tutvusid hotelli töökorraldusega seestpool, seal hulgas personalile esitatavate nõudmistega ja hotelli tööjaotusega. Peale kahe hotelli külastust õpilastel oli võimalus hotellide klienteenindust võrrelda, mis kindlasti tuleb kasuks nende tööle tulevikus. Päeva jätkuks oli korraldatud reisiseltskonnale jalutuskäik Tallinna vanalinna, mida korraldas ja viis läbi teise kursuse õpilane. Tema valis väga huvitava marsruudi ja tutvustas kõiki vanalinna legendidega näidates peamiseid vaatamisväärtuseid.

Õppereis oli kasulik ja teaberikas ning aitas kaasa õpilaste kutsearengule – õpilased said lisaks ka ettepaneku ja kutse praktika läbimiseks hotellidelt.