Uudised

Pressiteade: Haridusfestival 2015 innustab osalejates ettevõtliku mõtteviisi

13.10.15

Haridusfestival 2015 innustab osalejates ettevõtliku mõtteviisi

29. oktoobril toimub Narva Kutseõppekeskuses järjekorras seitsmes Haridusfestival 2015 “Õppimine läbi elu on edu pant. Tule ja vali oma tee!” mille eesmärk on erinevas vanuses osalejates arendada ettevõtlikku tahan-suudan-teen ellusuhtumist.

Ida-Viru Ettevõtluskeskuse poolt algatatud haridusfestivalil tutvustavad eksponendid oma organisatsiooni, viivad läbi erinevaid töötubasid ja meistriklasse, seminare ja koolitusi. Festivali külastajad saavad mitte ainult vaadata, kuulata, tutvuda, vaid ka kätt proovida meelepärastes valdkondades.

Narva Kutseõppekeskuse direktori Riina Veidenbaumi sõnul on kooli korraldusmeeskonnale suureks väljakutseks olla festivali peakorraldajaks. „Meie eesmärk sel aastal on äratada inimestes huvi elukestvaks õppeks läbi erinevate haridusvõimaluste ning arendada osalejates ettevõtlikku hoiakut ja ellusuhtumist,” rääkis Veidenbaum ja lisas, et koolil on väga hea meel, et selle mõtteviisi tutvustamisega on ühinenud arvukas partnerite ja toetajate ring.

Haridusfestivalile oodatakse külastajaid alates lasteaialastest koos oma õpetajatega lõpetades pensionäridega. Festivalil leidub tegevust kõigile – 1.-12.klassi õpilastele, kutseõppuritele ja üliõpilastele, lasteaedade ja koolide juhtidele, õpetajatele, lapsevanematele, kohalike omavalitsuste spetsialistidele, ettevõtjatele.

“Haridusfestival 2015” läbiviijad on Narva Kutseõppekeskus, IVEK, Tallinna Tehnikaülikool, TTÜ Eesti Mereakadeemia, Tartu Kunstikool, TTÜ Virumaa Kolledž, TÜ Narva kolledž, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Tallinna Tööstushariduskeskus, Võrumaa Kutsehariduskeskus, Luua Metsanduskool, Rakvere Ametikool, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool, Silmaring MTÜ, TÜ Eetikakeskus, Ettevõtlusteater MTÜ, Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed, Huvitav Kool, SA Narva Haigla, Politsei- ja Piirivalveamet, Junior Achievement Eesti, Eesti Töötukassa, Rajaleidja, Sillamäe lasteaed Päikseke, Sillamäe Vanalinna Kool, Voka lasteaed Naksitrallid, Kiviõli 1. Keskkool, Eastman Specialities OÜ.

Haridusfestivali programmiga on võimalik tutvuda ja osalemiseks registreeruda kuni 23.oktoobrini kooli kodulehel www.nvtc.ee


Lisainfo:
Riina Veidenbaum
Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel: +372 52 63 688
riina.veidenbaum@nvtc.ee

Karén Sukiasyan
Arendusosakonna peaspetsialist
Tel: +372 52 70 400
karen.sukiasyan@nvtc.ee