Uudised

Pressiteade: Narva Kutseõppekeskus sai moodsa kerevenitusstendi

25.09.15

Narva Kutseõppekeskus soetas autoerialade õppebaasi moodsa kerevenitusstendi, mis laiendab õppetöö kvaliteeti ja võimalusi oluliselt.

Kutseõppekeskuse direktori Riina Veidenbaumi sõnul annavad uued vahendid transporditehnika õppekavarühma erialade õpilaste meistriteks koolitamisel uue kvaliteedi ning aitavad tagada, et kooli lõpetajate ettevalmistus vastab tööandjate soovidele.

Kerevenitusstend koos käärtõstuki ja lisavarustusega ning automaatkäigukasti õlivahetusseadmega maksid kokku 13 480,68 eurot. Nende soetamist rahastas Euroopa Regionaalarengu Fond elukeskkonna arendamise rakenduskava prioriteetse suuna „Hariduse infrastruktuuri arendamine“ meetmest „Kutseõppeasutuste õppekeskkonna kaasajastamine“ ja kaasfinantseeris Eesti riik.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. 10 õppekavarühma on saanud välishindamisel täisakrediteeringu. Alates 2015. aasta septembrist on kool kutsehariduse õpirände harta omanik. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee.

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor

Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee

Tatjana Burikova, õppedirektor

Tel 51 44 329; tatjana.burikova@nvtc.ee