Uudised

Pressiteade. Narva Kutseõppekeskus alustas uut õppeaastat.

01.09.15

Narva Kutseõppekeskuses algas täna uus õppeaasta pidulike aktustega õpingute teed alustanud tulevastele meistritele.

Narva nelja kutsekooli ühendamisel 2000. aastal moodustatud kutseõppekeskus on tõusnud piirkonna juhtivaks ametiharidust pakkuvaks õppeasutuseks. Seda ilmestab fakt, et võrreldes Eesti keskmisega, valivad Narva üldhariduskoolide põhikoolilõpetajad kutsehariduse tee kodulinnas oluliselt enam.

Direktor Riina Veidenbaumi sõnul on õppidasoovijate usalduse võitmise nimel tehtud aastate jooksul kõvasti sihipärast tööd ning tänaseks on kooli praegused õpilased ja vilistlased muutunud kooli suurimateks eestkõnelejateks.

“Narva Kutseõppekeskusesse tullakse õppima, sest usutakse meie õppetöö kvaliteeti. Aastatega on koolil väljakujunenud tulemuslik koostöö tööandjatega. Meie vilistlased on tööturul kõrgelt hinnatud meistrid, olles kõige vahetumaks tõestuseks, et siin omandatav haridus ja oskused tõepoolest tagavad töö,” lausus Veidenbaum.

Ehkki õppetöö 1. oktoobril 15. sünnipäeva tähistavas Narva Kutseõppekeskuses algas juba täna, kestab mitme eriala vastuvõtt veel edasi. Huvilistel tasub kooliga kindlasti ühendust võtta.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee.

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee

Elyanna Romanova; Narva Kutseõppekeskuse õppekorralduse spetsialist
Tel 515 6828; elianna.romanova@nvtc.ee

Pildigalerii

Õppeaasta algus