Uudised

Pressiteade. Haridusfestival tuleb taas!

28.08.15

Narva Kutseõppekeskus korraldab neljapäeval, 29. oktoobril haridusfestivali, mis toob kokku praegused ja tulevased õpilased, õppeasutused ning tööandjad.

Festivalil pealkirjaga “Õppimine läbi elu on edu pant. Tule ja vali oma tee!” saavad osalejad tutvustada oma organisatsiooni, tegutseda erinevates töötubades ja meistriklassides, osaleda seminaridel ning koolitustel.

“Tähistame tänavu Narva Kutseõppekeskuse 15. sünnipäeva. Selle aja jooksul on meie juures meistriks õppinud tuhanded inimesed. Koos nendega oleme saanud kinnitust oma veendumusele, et elukestev õpe tagab igapäevase edu,” ütles kooli direktor Riina Veidenbaum.

Haridusfestivalile on oodatud külastajaid alates lasteaialastest lõpetades pensionäridega.

Narva Kutseõppekeskus korraldab haridusfestivali koostöös SA Ida-Viru Ettevõtluskeskuse ja haridusprogrammiga “Ettevõtlik kool”, mis on suunatud ettevõtliku õppe integreerimisele koolisüsteemi.

“Ida-Viru Ettevõtluskeskusel ja haridusprogrammil “Ettevõtlik kool” on hea meel, et sel aastal on esmakordselt haridusfestivali peakorraldajaks kutseõppeasutus,” lausus Ida-Viru Ettevõtluskeskuse juhataja Pille Sööt. “Me oleme kindlad, et Narva Kutseõppekeskusel on suurepärane meeskond ja innovaatilised ideed haarava ürituse korraldamiseks.”

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee.

Karen Sukiasyan, arendusosakonna peaspetsialist
Tel: 52 70 400 karen.sukiasyan@nvtc.ee

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee