Uudised

Pressiteade. Narva Kutseõppekeskus alustas suvist vastuvõttu.

11.06.15

Narva Kutseõppekeskus alustas 8. juunil suvist vastuvõttu, mille jooksul võetakse 28 erialale õppima ühtekokku kuni 637 uut meistrit.

Vastuvõtt põhihariduse baasil õpetatavatele erialadele lõppeb 7. augustil ja keskhariduse baasil õpetatavatele ametitele 14. augustil. Esimese päevaga esitati 10 sisseastumisavaldust.

Kutseõppekeskuse direktori Riina Veidenbaumi sõnul esitavad esimeste seas avalduse täiskasvanud, kellel mõte juba pikemat aega küpsenud. Juuni teises pooles aktiveeruvad äsja kooli lõputunnistuse saanud noored.

“Möödunud õppeaasta jooksul uuendasime kõiki õppekavasid ehk kõik tänavused sisseastujad asuvad ametit õppima töömaailma vajadustele ja kooli võimalustele parimal moel vastavate plaanide järgi,” ütles Veidenbaum.

Erilist tähelepanu soovitab Veidenbaum pöörata töökohapõhise õppe võimalustele, mis on võrreldes varasemaga taas laienenud.

Narva Kutseõppekeskuses saab uuel õppeaastal õppida kolmel erineval tasemel: uutel õpilastel on võimalus omandada väärikas amet kutsekeskharidusõppes, kutseõpe põhihariduse baasil ja kutseõpe keskhariduse baasil.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee.

Lisainformatsioon:

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee

Elyanna Romanova; Narva Kutseõppekeskus õppekorralduse spetsialist
Tel 515 6828; elianna.romanova@nvtc.ee

Vastuvõtt 2015