Uudised

Meeliülendav preemiareis

10.06.15

Ajavahemikul 4. - 6. juuni toimus preemiaõppereis parimatele Narva Kutseõppekeskuse õpilastele.

Reis oli korraldatud turismikorralduse eriala esimese kursuse õpilaste poolt õpetaja Viktoria Timohhina juhendamisel. Reisist võtsid osa ka kolm õpetajat: Jelena Valme, Natalja Kaalik ja Aleksandrs Lunovs.

„Reis oli väga äge. Kõik oli huvitav ja kasulik“ – kirjutas üks osaleja omas tagasisides.

Kõigile reisil osalejatele meeldis väga Värska Sanatooriumis, kus toimus majutus: hubased toad, hea toit ja piiramatu spaakasutus.

Reisi ajakavasse olid planeeritud ka väga huvitavad ja õpetlikud ekskursioonid. Reisil osalejad külastasid Metsavenna talu, mis asub Läti piirile väga lähedal.Talu omanik oli väga imestunud kaugelt tulnud külaliste üle, sest Ida-Virumaalt käiakse seal väga harva. Tema lood ei jätnud kedagi külmaks.Vastseliina Piiskopilinnuses rääkis kohalik giid keskaja riietuses linnuse ajaloost ja 13.sajandi riietest. Külastades Suur- Munamäe vaatetorni, nautisid reisil osalejad loodusvaadet kõrgemalt kui 300 meetrit. Eriti jäid meelde Piusa Koobastikud ning Piusa Puhkemaja, kus reisil osalejad degusteerisid kohalikku forelli ning reisi viimasel päeval külastasid kõik Setomaad, kus olid korraldatud tutvustav ekskursioon ning meisterklass. Huvitav oli see, et mesterklassis reisil osalenud meesterahvad olid palju leidlikumad kui tüdrukud.

Tagasiteel jagasid reisi jooksul tutvunud ja reisi lõpuks sõbrunenud õpilased toimunud reisist oma muljeid, mõned kirjutasid tagasiside lehele, mõned rääkisid suuliselt. Kõigil oli aga ühine arvamus: reis oli lahe ja oleks tore sõita järgmisel aastal kuhugi sama seltskonnaga. Selleks on muidugi vaja hästi õppida ning osaleda üritustel ja arengutegevustes Narva Kutseõppekeskuse nimel. Arenguruumi on kõigil veel palju...

Preemiareis Võrumaale

Preemiareis Võrumaale

Preemiareis Võrumaale

Preemiareis Võrumaale

Preemiareis Võrumaale