Uudised

Narva Kutseõppekeskuse autotehnikud võistlesid Vana-Vigalas

08.06.15

28.–29.mail toimusid Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskoolis 1. kursuse autotehnikute võistlused. Narva Kutseõppekeskust esindasid Alexander Takhtarov, Artur Rein ja Matvei Batulin.

Esimese õppeaasta lõpus said õpilased väga hea kogemuse ja teavad, millele õpingutes senisest enam tähelepanu pöörata. Edukamalt said noormehed hakkama rehvide ülesandega, tuli leida rehvide läbitorked, eeldada rehvist naelu, vahetada teel ratast ja määrata rehvide marke. Huvitav oli vigursõidu ülesanne, kus võistlejatel tuli juhatada autot juhtivat õpetajat, kes ei näinud. Vedelike võistlusülesanne nõudis häid teadmisi keemiast – tuli määrata kindlaks vedelikke lõhna, värvi, konsistentsi järgi, neid õigesti lahjendada, paigutada ettenähtud kohale. Elektriülesandes koostati kolm elektriskeemi ja mõõdeti pinget.

Võistlejad kuulasid erialast loengut ja vastasid küsimustele. Meie õpilased said 8 punkti 10-st, mis näitab häid teoreetilisi teadmisi.
Kooli esindanud õpilased paistsid silma ebastandardsete olukordade lahendamisel ja tööriistade õige kasutamise oskustega.

Autotehnikute kutsevõistlused

Autotehnikute kutsevõistlused

Autotehnikute kutsevõistlused

Autotehnikute kutsevõistlused