Uudised

Pressiteade. Kutseõppekeskus külastas lasteaedu.

03.06.15

Narva Kutseõppekeskus korraldab juba seitsmendat aastat linna lasteaedades meistriklasse, mis on mõeldud juba lapsepõlvest oma tulevase kutse eelistustest ja elueesmärkide saavutamisest mõtlema panna.

Ühtekokku külastas kutseõppekeskus enne suve algust 15 lasteaiarühma, kus tutvustatati erinevaid erialasid ja  õpetati läbi mänguliste tegevuste erinevaid oskusi.

Kooli direktori Riina Veidenbaumi sõnul tulevad lapsed mängulise õpetusega meeleldi kaasa ja läbi selle õpetavad ka neid juhendama tulnud täiskasvanuid.

“Lapsed neelavad uut teavet ahnelt ja põnevusega, nende huvi on ehe ja vahetu,” lausus Veidenbaum. “ Läbi lõbusate tegevuste avardame nende silmaringi ja anname aimu, kelleks tulevikus võimalik saada on. Kuna koolitame erinevate oskustega meistreid, siis on lastel alati imestamist palju. Meie eesmärk on võimalikult varakult kujundada tulevasel põlvkonnal oma kutse valikuid, selleks et otsustamise hetkel tema eriala valik oleks kaalutud ja edukas.”

Ühtekokku külastas Narva Kutseõppekeskus 12 lasteaeda ja 15 rühma ühtekokku osales rohkem kui 300 last.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee.

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee

Elyanna Romanova; Narva Kutseõppekeskuse õppekorralduse spetsialist
Tel 515 6828; elianna.romanova@nvtc.ee

Meistriklassid lasteaedades

Meistriklassid lasteaedades

Meistriklassid lasteaedades