Uudised

Pressiteade. Narva kevadlaat on kätte jõudnud!

08.05.15

Juba homme hommikul kell 10.00 algab Narva kindluse sisehoovis 15. juubelit tähistav kevadlaat.

Kevadlaadal pakuvad Eesti, Läti ja Leedu kaupmehed ja käsitöölised tooteid igale maitsele: kodutarbeid ja aiakaupu, maiustusi ja lihakraami, suveniire ja käsitööesemeid, ehitusmaterjali ja tööstuskaupu, riideid, jalatseid ja pudukaupa.

Laadale oodatakse sadu ja tuhandeid külalisi ning neile, kes pole veel laadakülastust otsustanud, soovitame homseks vaimu valmis panna, et sammud kindluse poole seada. Ilma pärast ei pea muretsema, sest nii kodu- kui välismaised ilmajaamad ennustavad ligi 15-kraadist sooja ja päikesepaistet.

Traditsiooniliselt on laadal kontsert- ja meelelahutusprogramm ning külastajate meelt lahutavad päeva jooksul erinevad kollektiivid Narvast, Ida-Virumaalt, Tallinnast ja kutseõppekeskusest. Laadapäeval toimuvad võistlused nii lastele kui ka täiskasvanutele. Päeva jooksul loositakse palju kingitusi ja suveniire.

Laadapäev algab kell 10.00 ning seda juhib Aare Rebban. Laadale on oodatud hulgaliselt kauplejaid Eestist ja naaberriikidest ning külastajaid üle terve Eesti. Sissepääs laadale on tasuta.

Lisainformatsioon:
http://www.narvalaat.ee/kevadlaat/est/ 
https://www.facebook.com/events/1422725141369818/ 

Karen Sukiasyan, arendusosakonna peaspetsialist
Karen.sukiasyan@nvtc.ee
Tel: 52 704 00

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee