Uudised

Jerevani Euroopa kolledži õpilased ja töötajad Narvas

28.04.15

27.04.-10.05.2015 on Jerevani Euroopa kolledži turismieriala õpilased koos õpetajatega Narva Kutseõppekeskuses praktikal.

Kahe nädala jooksul tutvuvad külalised Narva Kutseõppekeskuse õppetöö korraldamisega ja osalevad meie kooli turismikorralduse eriala õpilaste poolt ettevalmistatud üritustel.

Meie kooli turismikorralduse eriala 1. ja 2. kursuse õpilased viivad läbi ekskursioone Narva linnas, jutustavad Eesti traditsioonidest ja tavadest, ühiselt külastatakse muuseume ja kultuuriasutusi. Samuti ootab Jerevani Euroopa kolledži õpilasi ja töötajaid sõit Tallinna, kus külalised saavad tutvuda Eesti pealinnaga. 

Praktika ajal külastab Armeenia delegatsioon Narva Kutseõppekeskuse partnerettevõtteid, kus meie kooli turismikorralduse eriala õppurid läbivad praktikat.

Praktika raames toimuvad ümarlauad ja vestlusringid turismikorralduse eriala ühise õppekava väljatöötamiseks ja koostöövõimaluste arendamiseks.

05. -07.05.2015 sõidab Jerevani Euroopa kolledži delegatsioon koos meie kooli õpilaste ja töötajate ning Valgamaa Kutseõppekeskuse töötajatega Soome vaatama kutsevõistlusi „Taitaja 2015“.

09.05.2015 saavad meie partnerid osa kutseõppekeskuse poolt korraldatavast traditsioonilisest Narva kevadlaadast.

Juba 10.05.2015 on planeeritud meie õpilaste vastukülaskäik Armeeniasse Jerevani Euroopa kolledžisse, kus meie õpilased sooritavad oma praktika.

2013.a sügisel alanud kahe kooli koostöö loob õpilastele ja töötajatele mitmekesiseid õppimisvõimalusi.

Jerevani delegatsioon