Uudised

Raamatupidajate kutsemeistrivõistlused 2015

27.04.15

24. aprillil 2015 toimusid Innoves raamatupidajate kutsemeistrivõistlused, kus meie õpilane Alla Krivonossenko (2KMA) võitis II koha ja talle omistati raamatupidaja tase 5 kutsekvalifikatsioon.

Tänavusel võistlusel võtsid mõõtu 20 kutseõppurit Haapsalu Kutsehariduskeskusest, Pärnumaa Kutsehariduskeskusest, Olustvere Teenindus- ja Majanduskoolist, Hiiumaa Ametikoolist, Narva Kutseõppekeskusest, Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolist, Tartu Kutsehariduskeskusest, Pärnu Saksa Tehnoloogiakoolist, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusest ja Tallinna Majanduskoolist.

Raamatupidajate kutsevõistluse eesmärk on tugevdada majandusarvestuse eriala head mainet, ühtlustada õppetaset, vahetada kogemusi ning innustada õppureid ja koole saavutama paremaid õpitulemusi.
Võistluste ülesanded koostas EBS-i doktorant Juta Tikk. Ülesannete koostamisel lähtuti kutseõppeasutuste majandusarvestuse õppekava ning raamatupidaja kutse tase 5 nõuetest.

Kutsemeistrivõistlusi korraldas SA Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi, ametikoolide ja erialaliitudega. Võistlust rahastasid Euroopa Sotsiaalfond ja Haridus- ja Teadusministeerium.

Raamatupidajate kutsevõistluse fotogalerii: http://on.fb.me/1DrURSE