Uudised

Narva Kutseõppekeskuse õpilased Logistikaseminaril 2015

30.03.15

Narva Kutseõppekeskuse veokorraldaja ja väikeettevõtluse eriala õppegruppide esindajad osalesid traditsioonilisel logistikaseminaril.

Logistikaseminar on suursündmus, mida korraldavad juba 15 aastat Tallinna Tehnikakõrgkooli kolmanda kursuse logistikaeriala tudengid. Tänavune, järjekorralt 16.seminar toimus 25. märtsil Tallinki laeval Baltic Queen marsruudil Tallinn-Helsingi-Tallinn.

Seminari peateemaks oli „Muutuste aeg“. Seminari raames anti ülevaade toimunud murrangutest ja plaanitavatest muutustest logistika-maastikul, pöörati erilist tähelepanu meretranspordis toimuvale.

Kõik ettekanded olid huvitavad ja esinejatele esitati rohkesti küsimusi, mõnedel teemadel tekkisid elavad diskussioonid. Seminarist osavõtjad jõudsid ühisele arvamusele, et sarnased ühised arutelud logistikaprobleemide ja tarnekettide juhtimise üle on äärmiselt kasulikud antud valdkonna õpilastele nende edaspidises töös. Seminar andis osalejatele võimaluse analüüsida olemasolevaid teadmisi ja kasutada saadud uusi teadmisi edaspidi.

Ürituse korraldajad lõid vaba ja sõbraliku õhkkonna, osalejatel oli suurepärane võimalus suhelda osalenud ettevõtete esindajatega ja vahetada arvamusi erialaga seotud aktuaalsetel teemadel.

Avaldame tänu Narva Kutseõppekeskuse õpetajatele ja juhtkonnale võimaluse eest osaleda seminaril.

1KVK õpilased:
Larissa Šaparenko
Pavel Skvortsov
Natalja Andrejeva
Silvia Dmitrijeva
Svetlana Antonova
Anna Lebedeva
Alexander Oparin
Olesja Slavetskaja

1KVE õpilased:
Elena Leonova
Marina Sirotkina

Logistikaseminar

Logistikaseminar

Logistikaseminar

Logistikaseminar