Uudised

Unustamatu elamus messilt Internorga 2015

27.03.15

Ajavahemikul 15. kuni 20. märts toimus õppereis rahvusvahelisele hotellinduse, gastronoomia, toitlustamise, pagari- ja kondiitritööstuse messile Internorga 2015, mis toimus Hamburgis Saksamaal.

Õppereisist võtsid osa nii õpilased kui ka õpetajad kutseõppekeskustest üle Eesti.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse poolt korraldatud õppereisil nägime Varssavit, Hamburgit ja Berliini. Narva Kutseõppekeskuse turismikorralduse eriala esimese kursuse õpilastele oli see esimene välismaa õppereis.

Internorga 2015 messireisi osalejad tutvusid uuendustega hotellinduses, gastronoomia-, toitlustus-, pagari- ja kondiitritööstuses, eriti palju oli messil eksponaate suunaga pagari- ja kondiitrierialale. Igal messi külastajal oli võimalus osaleda korraldatud meistriklassides ja loomulikult ka proovida messil tehtud valmistooteid.

Tulevastele turismialal töötajatele oli selline õppereis erakordselt kasulik, sest õpilastel oli võimalus võrrelda erinevaid majutustingimusi ja hotellide kategooriaid külastades ja ööbides erinevate linnade hotellides. Narva Kutseõppekeskuse õpilased tegid ka bussis reisiosalejatele esitlused linnadest, rääkisid Lätist, Leedust, Poolast ja nende vaatamisväärsustest. Lisaks said nad kindlasti hea kogemuse reisikorraldamises, mida nad saavad kasutada ka hilisemates õpingutes ja oma elus.

Reisi jooksul said nii õpilased kui ka õpetajad unustamatu elamuse, kogemuse, mida mäletada. Lisaks said kõik tuttavaks erinevate kutsekeskuste õpilastega, õpetajatega ja sellest algab loodetavasti suur sõprus koolide vahel.

Saksamaa reis

Saksamaa reis

Saksamaa reis

Saksamaa reis

Saksamaa reis

Saksamaa reis