Uudised

Pressiteade: Narva Kutseõppekeskuse uksed on sel nädalal avatud

19.03.15

Kevadine koolivaheaeg täidab Narva Kutseõppekeskuse selgi aastal harjumuspärasest erineva saginaga, mille toovad enda lahtiste uste päevi uudistavad noored.

Nädala jooksul toimuvad kutseõppekeskuses erinevate erialade meistriklassid, mis annavad potentsiaalsetele kutseõppuritele vahetu võimaluse oma võimalikust tulevast ametist aimu saada.

Meistriklasside täpne ajakava on kutseõppekeskuse kodulehel http://www.nvtc.ee/et/oppetoo/meistriklassid, kus saab veel liituda viimastele meistriklassidele. Kohtade piiratud arvu tõttu on mõistlik end eelnevalt registreerida, kuid kedagi loomulikult ära ei aeta.

Kutseõppekeskuse direktori Riina Veidenbaumi sõnul on lahtiste uste päevad traditsiooniline, kuid hästi töötav lahendus õpetatavate erialade tutvustamiseks ning võimalike uute õpilastega vahetult suhtlemiseks.

“Meie õpilased ja õpetajad näitavad praktikas, mida me teeme, kuid võrdväärselt oluline on see, et tutvujad ja tutvustajad saavad omavahel suhelda, küsida ja saada vastuseid küsimustele,” sõnas Veidenbaum.

Eriala parim visiitkaart on sellesse uskuv ja sellele pühendunud õppur, mistõttu käisid kutseõppekeskuse praegused õpilased piirkonna koolides pakutavaid kutseõppevõimalusi tutvustamas. Narvas ja Narva-Jõesuus külastati ühtekokku kümmet kooli. „Saime palju postiivset tagasisidet ja jätkame infotundide läbiviimist ka tulevikus,“ rääkis kutseõppekeskuse õppekorraldusspetsialist Elyanna Romanova.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee

Elyanna Romanova; Narva Kutseõppekeskus õppekorralduse spetsialist
Tel 515 6828; elianna.romanova@nvtc.ee

Meistriklassid 2015

Meistriklassid 2015

Meistriklassid 2015