Uudised

Pressiteade. Narva Kutseõppekeskus noppis Noorelt Meistrilt kõrgeid kohti.

11.03.15

Narva Kutseõppekeskuse esindajad pälvisid Eesti kutsemeisterlikkuse võistlusel Noor Meister 2015 mitu esikolmiku kohta.

Kokku oli narvalastel poodiumile asja neljal korral, koju toodi kolm kolmandat ja üks teine koht. Viimase pälvis veebidisainer Sergei Russak, kes sai sama koha ka mullu.

Pronksmedalid said keevitajad German Kovaltšuk (õpe põhikooli baasil), Anton Bratanov (õpe keskkooli baasil) ning rätsep Veronika Mahhova. Ühtekokku esindas Narva Kutseõppekeskust 15 õpilast 11 erialal.

Kooli direktori Riina Veidenbaumi sõnul tõestas Noor Meister, et Narvas koolitatavad tulevased meistrid kuuluvad Eesti kõrgeimasse tippu.

“Kutsemeisterlikkuse võistlused on väga vahetu võimalus saada tagasisidet oma õppetöö kvaliteedile. Nädalavahetusel nähtu andis kinnitust, et Narva Kutseõppekeskus annab Eesti tööturule oma eriala tippe,” ütles Veidenbaum.

Nädalavahetusel toimunud kutsehariduse suursündmusel Noor Meister 2015 osales kutseõppekesus ka multimeediumi töötoaga, mis osutus külastajate seas vägagi menukaks.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee

Pildigalerii võitjatest leiate siit: http://www.nvtc.ee/et/uldinfo/pildid/57

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee

Karen Sukiasyan, arendusosakonna peaspetsialist
Tel: 52 704 00; Karen.sukisyan@nvtc.ee

Sergei Russak II koht