Uudised

„Minu teater on mu kapriis“

05.03.15

28.veebruaril osales NVTC noorte teater UNDERWORLD tava kohaselt VIII (kaheksandal) rahvusvahelisel teatrifestivalil „Minu teater on mu kapriis“, mis sel korral toimus Maardus.

Selle aasta festivalil osalesid kollektiivid erinevatest Eesti linnadest ning samuti olid külalised välismaalt – Sankt-Peterburist. Festivalil esitatu oli mitmekesine: klassika, komöödiad, draamad jne. NVTC noorte teater esitles kaks oma uut tööd: komöödia „Keegi peab välja minna“ ning draama „Inside“. Mõlemad etendused meeldisid vaatajatele. Komöödia esietenduse ajal vaatajad naerasid südamest ja pärast etendust arutelu ajal rääkisid oma positiivsetest muljetest. Paljud etenduse momendid õnnestusid nii hästi tänu näitlejate improvisatsioonile.

Teine etendus - draama „Inside“ tekitas rohkem erinevaid emotsioone, sest vaimsete üleelamiste teema puudutab igat inimest.

Etendused said laureaadidiplomid ning parema näitleja auhindad said: Ilja Petrov (3PMH) ja Dmitri Murašov (2PEH) - topelt, osatäitmise eest mõlemas etenduses.

NVTC töötajad ja õpilased saavad vaadata mõlemat etendust 27. märtsil rahvusvahelisel teatripäeval.

Anna Tereshchenko, teatriringi juhendaja

Minu teater on mu kapriis

Minu teater on mu kapriis

Minu teater on mu kapriis

Minu teater on mu kapriis

Minu teater on mu kapriis