Uudised

Pressiteade. Narva noored meistrid võistlevad Tallinnas.

04.03.15

Narva Kutseõppekeskus paneb sel nädalavahetusel toimuvale Eesti kutsehariduse suursündmusele Noor Meister 2015 välja tugeva esinduse ja korraldab taas töötoa.

Noor Meister toimub reedel ja laupäeval Eesti näituste messikeskuses Tallinnas. Keskust esindab 15 õpilast 11 erialal, mida on kolme õpilase ja ühe eriala võrra enam kui mullu. Lisaks korraldatakse messi teisel päeval ehk 7. märtsil multimeediumi töötuba, kus saab harjutada pildistamist ja pilditöötlust.

Kooli õppedirektori Tatjana Burikova sõnul on Noor Meister  kutsemeisterlikkuse suurim jõukatsumine Eestis, milleks nii koolid kui õpilased valmistuvad eriliselt.

“Meie kool ja meie õpilased teavad oma tänast taset ja kutsemeistrivõistlustel saame end võrrelda teistega,” lausus Burikova. “Võistlusmomendi kõrval on oluline, et saame kooli tutvustada ka laiemale avalikkusele. Traditsiooniliselt on meil olnud väljas õppimisvõimalusi tutvustav boks ja taas korraldame koostöös partnerkoolidega huvilistele multimeediumi õpitoa.”

Noor Meister 2015 toimub 6.-7. märtsil Eesti näituste messikeskuses. Kavas on kutsemeistrivõistlused, kus 25 alal osaleb kokku üle 300 tulevase meistri. Lisaks on 10 töötuba ametite proovimiseks, meelelahutusprogramm jpm. http://noormeister.ee/

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee.

Tatjana Burikova, õppedirektor
Tatjana.burikova@nvtc.ee 
Tel: 51 443 29

Karen Sukiasyan, arendusosakonna peaspetsialist
Karen.sukisyan@nvtc.ee 
Tel: 52 704 00