Uudised

Pressiteade. Narva Kutseõppekeskuses sai lõpudiplomi ligi 100 uut meistrit.

20.02.15

Narva Kutseõppekeskuses said eile lõputunnistuse 92 värsket meistrit, kes astuvad nüüd oma ala tippudena tööellu.

Lõputunnistuse said mehhatroonikud (nii põhi- kui keskhariduse baasil), kokad, automaalrid, müügikonsultandid, turismikorraldajad ja autotehnikud.

Kutseõppekeskuse direktori Riina Veidenbaumi sõnul on paljud lõpetajad juba valitud erialal tööle asunud, mis näitab nii õpilaste sihikindlust kui ka õppe kvaliteeti.

Lõpetajaid käis õnnitlemas haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovski, kes soovis edu ja kordaminekuid edasises tööelus ja tundis heameelt, et töömaailma siseneb üle 90 koolitatud spetsialisti.

“Õpingute aeg oli erialati erinev, poolest aastast kuni kolme ja poole aastani. Selle aja sisse mahtusid teooriatunnid, praktikalised tööd ja vastutusrikas praktikaaeg ettevõtetes,” ütles Veidenbaum. “Lisaks erialaoskustele anname lõpetajatele kaasa teadmise, et kui esimesel korral kõik ei õnnestu, siis ärgu nad heitku meelt ja andku alla, vaid tuleb uskuda parimat ja püüda uuesti.”

Veidenbaum lisas, et õpilastelt saadud tagasiside põhjal hinnatakse kõrgelt kooli igapäevatööd õppijatele parimate õpitingimuste loomisel. Lisaks heale erialaoskusele tajuvad nad ka vähemalt kolme keele oskamise olulisust täna tööturule sisenemisel.

Kui eile lõppes ligi 100 meistrile koolitee, siis täna, 20. veebruaril lõppeb Narva Kutseõppekeskuse talvine vastuvõtt tarkvaraarenduse tugitehniku, kelneri ja müügikonsultandi erialale.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee 

Lõpetajate pildigalerii leiate siit: http://www.nvtc.ee/gallery/54 

Lisainformatsioon:
Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee 

Elyanna Romanova; Narva Kutseõppekeskus õppekorralduse spetsialist
Tel 515 6828; elianna.romanova@nvtc.ee 

Lõpetamine 2015 talv