Uudised

Puhkus algab siit. Tourest 2015.

17.02.15

13.veebruaril toimus õppereis Balti riikides vanimale ja suurimale rahvusvahelisele turismimessile Tourest 2015, mis toimus juba 24.korda Tallinnas.

Õppereis oli korraldatud turismikorralduse eriala õpetajate Viktoria Timohhina ja Jelena Valme poolt ning reisil osalesid Narva Kutseõppekeskuses õppivad „tulevased turismitöötajad“.

Selle õppereisi eesmärkideks oli õppijatel tutvuda uutega turismitoodetega, mis pakutakse messil, tutvuda uutega turismi sihtkohtadega nii Eestis kui ka välismaal ning avastada uusi turismiobjekte, mis on tulnud viimasel ajal Eesti turismi turule. Messi peahallis oli esindatud välismaised sihtkohad, reisikorraldajad, reisibürood, transpordiettevõtted, kindlustusfirmad, haridusasutused, hotellid, spaad, restoranid, meelelahutusteenuste ning vaba aja tegevuste pakkujad. Eraldi "Puhka Eestis" hallis olid esindatud Eesti spaad ning kõik Eesti turismipiirkonnad, andes ülevaate siseturismi võimalustest. Lisaks oli messil lastehall, mis pakkus väiksematele turismisõpradele erinevaid lõbusaid ja harivaid tegevusi. Sel korral oli lastehallis külas Lottemaa.

Õppereisi raames lisaks oli veel võimalus külastada Tallinna Teletorni väikse ekskursiooniga, kust sõbrapäeva puhul õppijatel oli võimalus saata oma sõpradele videotervituse otse Teletornist. Sellel päeval õppijad said turismi maailma osaks.

TOUREST 2015

TOUREST 2015

TOUREST 2015