Uudised

Pressiteade. Narva Kutseõppekeskus alustas talvise vastuvõtuga.

09.02.15

Narva Kutseõppekeskus alustas täna talvise vastuvõtuga, kutsudes meistrioskusi omandama tarkvaraarenduse tugitehniku, kelneri ja müügikonsultandi alal.

Õppetöö neil erialadel toimub keskhariduse baasil ja dokumente saab esitada 20. veebruarini. Kokku pääseb õppima 50 inimest, kellele õppetöö algab 2. märtsil ja lõppeb augustis.

Kutseõppekeskuse õppekorralduse spetsialisti Elyanna Romanova sõnul võetakse vastu 10 tulevast tarkvaraarenduse tugitehnikut, 17 kelnerit ja 23 müügikonsultanti.

”Tugitehnikute puhul toimub õppetöö ainult töökohapõhiselt, teistel erialadel on võimalik nii töökoha- kui koolipõhine õpe,” lausus Romanova ning lisas, et õpilasi ootab väga intensiivne ja praktiline õpetöö, kuna kõikidel talvistele erialadele vastuvõetavatel õpilaskandidaatidel on juba keskharidus.

VÕTA raames varem oma õpinguid katkestanutel või elu- ja töökogemustega inimestel on võimalus õppeaasta kestel astuda Narva Kutseõppekeskuse õppima kõikidele erialadele.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee.

Lisainformatsioon:
Elyanna Romanova; Narva Kutseõppekeskus õppekorralduse spetsialist
Tel 515 6828; elianna.romanova@nvtc.ee 

Tatjana Burikova, Narva Kutseõppekeskuse õppedirektor
Tel 5144329; tatjana.burikova@nvtc.ee  

Talvine vastuvõtt 2015