Uudised

Pressiteade. Narva Kutseõppekeskus alustas Raadio 4-s oma intervjuusarjaga.

28.01.15

Narva Kutseõppekeskus ja Raadio 4 alustasid südasuveni kestvat iganädalast intervjuusarja, mis tutvustab kooli tegemisi.

Sari on pühendatud kutseõppekeskuse 15. juubelile ning igal nädalal saab Raadio 4 Ida-Virumaa kuulaja teada nii kooli päevakajalistest sündmustest kui kaugema perspektiivi plaanidest.

Esimene saade oli eetris teisipäeval, 27. jaanuaril, milles tehti pikem intervjuu kooli direktori Riina Veidenbaumiga. Kutseõppekeskuse direktori Riina Veidenbaumi sõnul on koostöö Rahvusringhäälinguga koolile ühtaegu suur võimalus ja suur au.

“Iganädalane eetriaeg Raadio 4-s on suurepärane võimalus tutvustada nii meie oma tegevusi kui kutseharidust laiemalt,” lausus Veidenbaum. “Mitmed kutseõppekeskuse sündmused puudutavad Narva ja Ida-Virumaa inimesi laiemalt kui ainult kooli õpilased ja õpetajad. Meil on rõõm neist Raadio 4 eetris kõneleda.”

Iganädalane intervjuusari kestab juuli alguseni ja kavas on vestelda erinevatel teemadel alates vastuvõtust, lõpetades Narva laatade, Rallisprindi ja rahvusvahelise koostööga. Veerandtundi Narva Kutseõppekeskusega on võimalik kuulata Raadio 4 Narva sagedusel ja internetis. Kõigil on võimalik kuulata esimest saadet järgi aadressil http://r4.err.ee/helid?main_id=1937184 

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee.

Lisainformatsioon:
Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee