Uudised

Pressiteade: Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus soovis suvistel lõpuaktustel „tuult tiibadesse“ üle 700 lõpetajale!

28.06.18

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus soovis suvistel lõpuaktustel „tuult tiibadesse“ üle 700 lõpetajale!

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse pidulikel aktustel Jõhvis, Sillamäel ja Narvas sai lõputunnistuse üle 700  lõpetaja, neist mõned ühendasid õpingud ja töö töökohapõhises õppes,  paljud läbisid praktika välismaal ja said hindamatuid kogemusi, osalesid edukalt  kutsevõistlustel, saavutasid auhinnalisi kohti nii eestisisestel kui ka rahvusvahelistel võistlustel ja nüüd on valmis oma teadmisi ja oskusi proovile panema tööturul.

Tänases maailmas on väga vajalikud oma kohalikud professionaalid, uue mõtlemisega, kaasaegse lähenemisega, uute teadmistega. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus on alati pakkunud ja pakub oma õpilastele  mitmekesiseid võimalusi selleks, et saada kogenud kvalifitseeritud spetsialistiks, kes on hinnatud tänasel tööturul. Erinevad praktikavõimalused, välismaal töötamise ja rahvusvahelistes projektides osalemise võimalused, kvalifikatsioonieksamiks valmistumine ja selle edukas läbimine, osalemine prestiižsetel erialakonkurssidel, näitustel, seminaridel, õppesõitudel ja -kohtumistel, mis olid lõpetajate seas väga populaarsed, kvalifikatsiooni tõstmiseks täiendkursused, mugav ja kaasaegne õppekeskkond.

„Tuult tiibadesse! Ärge kartke unistada suurelt, mõelge kreatiivselt ja globaalselt“, soovis lõpetajatele IVKHK direktor Hannes Mets ja lisas, et kasu õpingutest ning omandatud teadmisi ja oskusi saavad tõendada ainult lõpetajad ise, realiseerides end elus ja tööl, ennast täiendades, proovides ja eksides.

Tööellu said lähetatud koka, ehitusviimistluse, juuksuri, noorem tarkvaraarendaja, keevitaja, tekstiilikäsitöö, laohoidja, elektriku, raamatupidaja, IT-süsteemide, laborandi, logistikaklienditeenindaja, automaatiku, küünetehniku, mäetöölise,  pagar-kondiitri, maalri, tisleri, ehituspuusepa, rätsepa, õmbleja, plaatija, multimeediumi, sõiduautotehniku, puhastusteenindaja, turismikorralduse, müüja-klienditeenindaja, ärikorralduse, mehhatrooniku, arvjuhtimisega (APJ) metallilõikepinkide operator ja teiste eriala lõpetajad.

„Lõpupidu on ka aeg soovida edukat tulevikku. Lisaks erialasele arengule ja edule soovin teile kõigile lihtsalt inimlikku õnne, et teie kõrval oleksid alati inimesed, kellele loota, et õnn teile naerataks ja raha teid armastaks“, ütles Mets ja kinnitas, et Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse uksed on alati avatud ja olemas võimalus tulla oma ametioskusi täiendama, uut õppima.

Galerii:

Suvised lõpuaktused 2018 Jõhvis

Suvised lõpuaktused 2018 Sillamäel

Suvised lõpuaktused 2018 Narvas

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse kolmes õppekohas Sillamäel, Jõhvis ja Narvas õpib 23 õppekavarühmas ligi 2500 erinevas vanuses õppija. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Suvine vastuvõtuaeg on täies hoos!

Dokumente võetakse vastu Sillamäel, Jõhvis ja Narvas suvise vastuvõtu kõikidele erialadele, sõltumata õppekoha eelistusest. Esita dokumendid kohapeal või veebis www.sais.ee

Rohkem infot: www.ivkhk.ee  www.svtc.ee  www.nvtc.ee