Uudised

Kevadlaadale minemata jätmine on suur möödalaskmine sinu meelehatuskavas!

10.05.18

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus kutsub kõiki traditsioonilisele Kevadlaadale, mis toimub 12.mail 10.00-16.00 Narvas, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse koolimaja ees, aadressil Kreenholmi 45.

Miks tulla?

Narva Kevadlaadal leidub tegemisi igaühele! Peale laia kaubavaliku on laadalistel võimalus nautida omapärast kontserti, proovida mahlakat šašlõkki, osaleda viikingite töötoas, ratsutada, kontrollida oma reaktsioone Maanteameti simulaatoritel, külastada sepikoda ja palju-palju muud.

Aiandushuvilistele pakutakse laias valikus taimeistikuid, autohuvilistele korraldab  Elke Narva Toyota autode näitust ja müüki, käsitööhuvilistele-mitmekesised käsitöökaubad ja meistriklassid.

Tulge koos lastega!

Vanemad valivad ja ostavad, lapsed puhkavad ja õpivad: batuudid, karussell, hobusega sõit, sepikoda, pöörleva auto simulaator. Lisaks õnnemängud, fotostuudio,  IVKHK õppimisvõimalusi tutvustav infotelk, lõbusad etendused ja sõbralikud kauplejad!

Meie õpilased tutvustavad õppimisvõimalusi, pakuvad omatehtud suveniire ja meeneid, kingivad positiivseid emotsioone seebimullide etenduse ajal, teevad teist kvaliteetse pildi fotostuudios ning koka eriala õpilased serveerivad isuäratavaid toite! Peakorraldajana hoolitseb Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus selle eest, et iga laadaline jääks  rahule.

Ärge jätke tulemata! Ootame teid!

NB! Seoses laada läbiviimisega muudetakse liiklus, suletakse teelõik Maslovi ja Kreenholmi ristmikust kuni Kreenholmi ja Kulgu ristmikuni.  Liikluse korraldusega  ja laada päevakavaga saab tutvuda aadressil  www.narvalaat.ee