Uudised

Pressiteade: Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õpilased said auhinnad 7 kategoorias riiklikel kutsevõistlustel “Noor meister 2018“

07.05.18

Eelmisel nädalal toimus Tallinnas oskuste festival „Noor meister 2018“, kus parima noormeistri tiitli saamiseks võistlesid Eesti erinevate kutsehariduskeskuste õpilased.

Kahe päeva jooksul käis pingeline töö, kutsemeistrivõistluste osalejad täitsid oma ülesandeid kogenud žüriiliikmete valvsate silmade all!

Ühed pidid õmblema moodsa lõikega mantli, teised küpsetama hõrgu maitsega saiad, programmeerima, keevitama, kokkama – kokku võisteldi 34-s erinevas kategoorias!

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õpilased osalesid 13-s kategoorias ning nendest seitsmes said auhinnad!

«Mul on hea meel, et kutsehariduskeskuses omandatud teadmised ja oskused annavad noortele võimaluse näidata oma kutselist ettevalmistust ning saada noormeistri tiitel riiklikel kutsevõistlustel. Muidugi aitab sellele kaasa meie kutseõpetajate pühendumus oma tööle, nende heakskiit ja õpilaste juhendamine ning toetamine, aga ka nõudlikkus“, ütles Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse direktor Hannes Mets: „Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses õpib üle 2000 õpilase ja me aitame neil kirjutada nende edulugu. Mõnedel neist on see täna õnnestunud kutsemeistrivõistlustel Noor mesiter 2018“.

Eesti parim noor kondiiter – Jelizaveta Krasiy (õpetaja Dmitri Filippov), kolmas koht kategoorias rätsep – Daria Karpenko (õpetajad Riina Tsukanova, Irina Tšužene), teine koht kategoorias raamatupidaja – Irina Kutuzova (õpetaja Irina Malkus), kolmas koht kategoorias pagar -Jekaterina Lapina (õpetaja Dmitri Filippov), kolmas koht kategoorias mehhatroonika Ilja Vdovin ja Kirill Korneitšuk (õpetaja Stanislav Gugnin), teine koht kategoorias veebidisainer - Magnus Kalmo (õpetaja Aleksander Pulver), kolmas koht kategoorias elektrik – Maksim Jaluzin (õpetaja Jüri Mürsep).

Õnnitleme noormeistreid!

Tulge meile õppima, võib-olla järgmine aasta olete juba teie võitjate hulgas oskuste festivalil „Noor meister“!

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse kolmes õppekohas Sillamäel, Jõhvis ja Narvas õpib 23 õppekavarühmas ligi 2500 erinevas vanuses õppija. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Lisainfo
Hannes Mets
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse direktor
+372 5162623; hannes.mets@ivkhk.ee

Riina Veidenbaum
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õppedirektor
+ 372 5263688; riina.veidenbaum@ivkhk.ee