Uudised

Parim raamatupidaja 2018

24.03.18

Reedel, 23. märtsil astusid Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses võistlustulle 14 majandusarvestuse, väikeettevõtluse ja ärikorralduse eriala õppurit, et selgitada välja „Parim raamatupidaja 2018“.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õppur Irina Kutuzova pälvis SA Innove korraldatud raamatupidajate kutsemeisterlikkuse võistlustel teise koha. Teine õpilane Viktoria Vatševskihh tuli 4. kohale.

Kahest osast koosneval individuaalvõistlusel tuli tulevastel raamatupidajatel anda ülevaade enda teoreetilistest teadmistest ja näidata oskusi praktilistes ülesannetes. Lisaks eelnevale pandi võistlejad proovile ka finants- ja juhtimisarvestuse lühiülesannetes.

Tänavusel võistlusel võtsid mõõtu kuni 35-aastased õpilased Haapsalu kutsehariduskeskusest, Pärnumaa kutsehariduskeskusest, Tartu kutsehariduskeskusest, Kuressaare ametikoolist, Pärnu Saksa tehnoloogiakoolist, Ida-Virumaa kutsehariduskeskusest ja Tallinna majanduskoolist.

Raamatupidajate kutsevõistluse eesmärk on suurendada eriala populaarsust, ühtlustada kutseõppe taset haridusasutustes, vahetada kogemusi ning innustada õppureid ja koole saavutama paremaid õpitulemusi.

Kutsemeistrivõistlust korraldas SA Innove koostöös Eesti raamatupidajate koguga. Võistluse korraldamist toetasid Euroopa sotsiaalfond ning haridus- ja teadusministeerium.

„Parim raamatupidaja 2018“ galeriid saab alla laadida siit: https://we.tl/0R9EqtOVyF

SA Innove pressiteade