Uudised

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus ootab kõiki Narva Talvelaadale

01.12.17

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus kutsub Narva linna elanikke ja külalisi  9. detsembril 2017.a kell 10.00 –16.00 Narva Talvelaadale.

Traditsioonilise talvelaada korraldab kool koostöös Narva linnavalitsusega seekord kutsehariduskeskuse Narva õppekoha peamajas Kreenholmi 45.

"Soovime luua kõigile hubase jõulumeeleolu ja tutvustada õppekoha võimalusi, mistõttu toimub laat koolimajas," rääkis Narva Talvelaada peakorraldaja Dmitri Fedotkin.   

Kooli aatriumis ja koridorides töötab jõuluturg, kus pakuvad Eesti ja naaberriikide kaupmehed ja käsitöölised oma tooteid igale maitsele: maiustusi ja lihakraami, suveniire ning käsitööesemeid. Lisaks on avatud õpilasfirma pood "GOOD STUFF", kus on müügil õpilaste poolt valmistatud tooted.  

Laat pakub põnevat ajaviidet ja avastamisrõõmu kogu perele. Külastajad saavad osaleda õpilaste-õpetajate juhendatavates meistriklassides ja töötubades, valmistada jõulukingitusi. 

Laadakülalised saavad osaleda kooli sööklas jõuluteemalisel kolmevõistlusel. Lisaks on huvilised oodatud piparkooke kaunistama.  

Kell 11.00 teeb oma uksed lahti õpperestoran “Manufaktuur”, kus pakutakse spetsiaalselt laadapäevaks valmistatud buffet erimenüüd. Menüüs on traditsioonilised jõuluroad ja eriroad gurmaanidele. Kuna õpperestoran tähistab oma nime “Manufaktuur” saamist, siis on kõigil restoranikülalistel võimalus osa saada üllatusest.

Paralleelselt talvelaadaga toimub konverentsisaalis Bazar Narva arutelupäev.

Traditsiooniliselt on laadal kontserdid ja meelelahutusprogramm. Päeva jooksul loositakse välja partnerite kingitusi ja suveniire. 

Sissepääs laadale on tasuta. Kõik linnaelanikud ja külalised on oodatud!  

Lisainformatsioon:

www.narvalaat.ee

Dmitri Fedotkin
Arendusosakonna peaspetsialist
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Narva õppekoht
narvalaat@ivkhk.ee

5629 9493
www.ivkhk.ee