Uudised

Õpilasesinduste Noortekonverents

29.11.17

Kolmapäeval, 29.11.2017, toimus IVKHK Narva õppekohas Noortekonverents.

Konverentsil osalesid  IVKHK Narva, Jõhvi, Sillamäe õppekohtade  ja Maardu  kahe kooli Õpilasesinduse liikmed. Osalejaid oli ligikaudu 80 - õpilased koos õpetajatega.

Konverentsi peamine eesmärk oli tutvuda erinevate koolide õpilasesinduste liikmetega, eesmärgiks arendada edasist koostööd ja ühist loovust. Konverentsi käigus tutvusid õpilased omavahel, osalesid unikaalsete noorteürituste, millest mõnede jaoks on tulevikus täiesti võimalik projekte kirjutada, arendamise  ühisprojektis. Pärast ajurünnakut tutvustasid osalejad oma projekte ning esitasid üksteisele küsimusi. Peale projektide esitamist oli kohvipaus.

Koosoleku teine osa koosnes loominguliste numbrite esitamisest.

Maardu teater näitas väga huvitavat esitust - Shakespeare'i "Romeo ja Julia" paroodia, Narvast pärit õpilased esitasid väikest kontsertplaani, mis koosnes lauludest ja tantsudest ning loominguline programm päädis Maardu rokkbändi esinemisega.

Noortekonverents kestis 4 tundi ja sellest ajast  jäi väga väheseks! Osalejad said lahkusid hea meeleoluga, olles rahul tehtuga ja sooviga sellised kohtumised muuta traditsiooniks!

Anna Tereshchenko, huvijuht, Jelena Balanenkova - Narva ÕE juhatuse esimees

Ürituse galerii