Uudised

PRESSITEADE: Narva kevadlaat pani Joaoru puhkeala kihama

10.05.17

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse eestvedamisel möödunud laupäeval 17. korda toimunud Narva Kevadlaat tõi Joaoru puhkealale üle 100 kaupleja ja tuhandeid külalisi.

Traditsioonilisel Narva kevadlaadal korraldasid Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õppurid, spetsialistid ja õpetajad mitmesuguseid meistriklasse ja esitlesid ning müüsid õppetöös valmistatud tooteid. Lisaks oli oma kaupu pakkumas 110 kauplejat Eestist, Lätist, Leedust ja Venemaalt.

Kõigil huvilistel oli laadaplatsil võimalik suhelda Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse vastuvõtukomisjoni töötajatega, kes tutvustasid kooli kolme õppekoha erialasid ja õppimisvõimalusi.

Laadal töötas toitlustustelk, kus olid ametis kutsehariduskeskuse õpilased. Narva toitlustusjuhi Urmas Murumäe sõnul tuldi sel aastal välja suurema ja mitmekesisema menüüga, mis külastajatele suurt heameelt valmistas.

“Esimest korda pakkusime erinevaid BBQ-roogasid. Klientide tagasiside oli väga positiivne ja innustav,” ütles Murumäe. “Kiidan õpilaste positiivset suhtumist ja töökust. Suur tänu toitlustustelgi meeskonnale!”

Laadal töötasid puidu ja sepa töötoad, kus kõik huvilised said oma oskused proovile panna. Autovaldkonna õpilased koos kutseõpetajatega esitlesid ralli- ja retroautot. Kooli õpilasfirmad müüsid talve jooksul valminud rõivaid, käsitööd ja lillekaste. Kooli õpilasesinduse õpilasfirma korraldas väiksematele laadakülalistele põnevaid mänge.

Suure panuse laada õnnestumisse andsid Tööriistamarket, Ramirent, Narva-Jõesuu Sanatoorium, Narvia, Genika, Meresuu Spa & Hotel, Mariine Auto/Subaru ja Noorus Spa Hotel.

Kohtumiseni 12. augustil Narva Suvelaadal!

Fotogalerii: http://www.nvtc.ee/gallery/136

Lisainfo
Karen Sukiasyan
Arendus- ja PR juhi kt
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
karen.sukiasyan@ivkhk.ee

Dmitri Fedotkin
Arendusosakonna peaspetsialist, Narva õppekoht
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
narvalaat@ivkhk.ee
56 299 493
www.ivkhk.ee