Uudised

PRESSITEADE: Narva kevadlaat toimub juba sel laupäeval!

04.05.17

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse ja Narva linna koostöös korraldatav traditsiooniline Kevadlaat toimub juba sel laupäeval Joaoru puhkealal.

Linna elanike ja külaliste seas armastatud kohaks saanud Joaorus hakkab laadapäev juba kell 10 hommikul ning melu kestab 16ni. Laadale on oodatud hulgaliselt kauplejaid Eestist ja naaberriikidest ning külastajaid üle terve Eesti.

Kevadlaadal pakub üle 100 Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa kaupmehe aia- ja kodukaupu, istikuid ja lilli, talutooteid, käsitööd ja suveniire. Laadal on ka sõiduautode näitusmüük, mille organiseerivad Toyota Narva autokeskus ja Mariine Auto. Laste jaoks on karussellid ja batuudid. Sissepääs laadale on tasuta.

Kohal on ka kutseõppekeskus, mis jagab infot kolme õppekoha (Jõhvi, Narva ja Sillamäe) õppimisvõimaluste kohta. Lisaks tutvustatakse sõiduautotehniku eriala ja näidatakse kooli ralliautot. Töötab ka puidu töötuba ja sepa töötuba, kus igaüks saab end proovile panna. Töötubadesse on oodatud osalema kõik laadakülalised, samuti nende küsimused õpilastele ja õpetajatele.

Traditsiooniliselt on laadal kontserdid ja meelelahutusprogramm ning külastajate meelt lahutavad päeva jooksul erinevad kollektiivid. Laval on ka IVKHK õpilane Igor Leskov, kes osales telekanali NTV rahvusvahelisel lauluvõistlusel “Oled super!”. Leskov õpib muide Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Jõhvi õppekohas ehituse erialal viimistlejaks.

Lisaks toimuvad võistlused nii lastele kui täiskasvanutele. Päeva jooksul loositakse välja palju kingitusi ja suveniire.

Suure panuse laada õnnestumisse on andnud Ramirent, Noorus Spa, Narva-Jõesuu Sanatoorium, Narvia ja Genika, Meresuu Spa & Hotel, Tööriistamarket, Mariine Auto/Subaru ja Noorus Spa Hotel, kes eraldasid ka palju auhindu loosimiseks.

Lisainfo
www.narvalaat.ee

Dmitri Fedotkin
Arendusosakonna peaspetsialist, Narva õppekoht
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
narvalaat@ivkhk.ee
56 299 493
www.ivkhk.ee