Uudised

Kutseõpetaja Irina Malkuse e-kursusele omistati kvaliteedimärk

20.03.17

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) on andnud Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse kursusele "Maksude arvestus" e-kursuse kvaliteedimärgi. E-kursuse autoriks on kutseõpetaja Irina Malkus.

Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus (EITSA) kuulutas 16. märtsil välja toimunud Võrgustik Võrgutab seminaril "Muutunud õpikäsitus" „E-kursuse kvaliteedimärk 2017“ taotlusvooru tulemused. Kvaliteedimärgi vääriliseks hinnati kokku 38 e-kursust.
„Aasta e-kursus 2017“ tiitli pälvis Tallinna Tehnikakõrgkooli kursus „Elektrotehnika ja elektriseadmed“. Enim kvaliteedimärke sai Tallinna Tehnikakõrgkool (13 kursust), Tartu Ülikool (11 kursust) ning Eesti Lennuakadeemia (5 kursust). Pälvis kvaliteedimärgi ka kaks kutsekooli ja üks üldhariduskool.

E-kursuste hindamismeeskond moodustati ülikoolides, kutsekoolides ja üldhariduskoolides töötavatest haridustehnoloogidest, ainemoderaatoritest ja muudest valdkonnaspetsialistidest.

Kvaliteedimärgi andmise protsess on osa e-õppe kvaliteedisüsteemist, mille peamine eesmärk on ühtlustada e-õppega seotud protsesse ja taset e-ülikooli ning e-kutsekooli konsortsiumitesse kuuluvates õppeasutustes. Kvaliteedimärgiga kinnitatakse e-kursuse väga head taset ja tunnustatakse selle autorit, kes on saavutanud e-õppe rakendamisel õppeprotsessis suurepäraseid tulemusi.

Täpsem informatsioon:
https://koolielu.ee/info/readnews/532345/selgunud-on-e-kursuse-kvaliteedimargi-saajad-ning-aasta-e-kursus
http://hitsa.ee/uudised-1/selgunud-on-e-kursuse-kvaliteedimargi-saajad-ning-aasta-e-kursus