Uudised

EESTI ÕPILASFIRMADE LAAT 2017

14.02.17

11. korraldas veebruaril SA Junior Achievement Eesti kaubanduskeskustes “Kristiine” ja “Rocca-al-Mare ” Tallinnas õpilasfirmade laada. Laadal osalesid ka teiste EL liikmesriikide õpilasfirmad ning sh rahvusvahelises Interreg programmis osalevad Eesti, Läti, Soome ja Rootsi ühisõpilasfirmad.

Oma kaupa ja teenused pakkusid 230 firmat. Rocca-al-Mare Keskuses oli neid 88.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse poolt sõitsid Tallinna laadalekolm õpilasfirmat Narvast. Need olid ärikorralduse spetsialistide grupp  “FMarket”, “Timber company” ehijate gruppi poolt ja “Magic Fairy Tale”, kes pakkusid pidulike ürituste teenuseid.

Õpilastel oli tore võimalus näidata meie kaupluse kaupa, suhelda eesti ja inglise keeles ostjatega, laada korraldajatega ja teiste firmade osalejatega. „Timber company“ osalejad rääkisid sellest, et meie üritus toimus üldiselt edukalt, õpilased said Tallinnaga tuttavaks, oli väga hea võimalus töötada meeskonnas, eriti meeldiv ja kasulik oli suhelda teistest rahvustest õpilastega (nt Läti ja Rootsi). Kõik kulges edukamalt, kui alguses võis oodata.   Täname korraldajaid  ning loodame sama  kasulikku kogemust saada teistel rahvusvahelistel laatadel osaledes.

Õpilasfirmade osalejad
“Magic Fairy Tale”
“Timber company”
“FMarket”