Uudised

PRESSITEADE: Talvelaat täitis Narva Puškini tänava jõulumeluga

13.12.16

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Narva õppekoha korraldatud traditsiooniline talvelaat tõi laupäeval Puškini tänava jalutusalale kümneid kaubitsejaid ja sadu külalisi.

Linnuse Põhjaõue asemel esmakordselt Puškini tänavale kolinud laadaga jäid rahule nii külastajad, kaubitsejad kui korraldajad, sest vaatamata krõbedavõitu ilmale, jagus peolusti terveks päevaks.

Kooli arendusjuhi kohusetäitja ning laada peakorraldaja Karén Sukiasyani sõnul õigustas uus asukoht end hästi.

“Puškini tänav on saanud väga heasse korda ja soovisime anda oma panuse, et see saaks paremini tuntuks nii kohalike kui Narva külaliste seas,” ütles Sukiasyan. “Talvelaat tõestas end taas talve ühe tippsündmusena, tuues kokku väga kirju ja lõbusa seltskonna.”

Kauplejaid oli ühtekokku 19, kellele lisandusid õpilasfirmad Narvast ja käsitöölised Sillamäelt. Metallivaldkonna õpilased ja õpetajad viisid läbi metallehete ja -suveniiride valmistamise meistriklassi. Tublid olid ka koka eriala tegijad, kelle kohta tuli laadalistelt palju positiivset tagasisidet.

Videokokkuvõtet laadast saab vaadata Youtube’ist ja galeriid Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Narva õppekoha kodulehelt.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Jõhvi õppekoht aga kutsub enda juurde iga-aastasele Viru jõululaadale juba sel laupäeval, 17. detsembril.

Laat toimub kell 10-15 Jõhvi õppekoha F-korpuse 1. ja 2. korrusel aadressil Kutse 13. Sisse pääseb Tammsaare tänava poolt, õige koha aitavad üles leida päkapikud.

Laata korraldavad Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Jõhvi õppekoha veokorralduse eriala õpilased ja õpetajad.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse kolmes õppekohas Jõhvis, Sillamäel ja Narvas õpib 17 õppekavarühmas meistriks üle 2800 erinevas vanuses õppija.


Karén Sukiasyan

Arendusjuhi kt

+372 52 70 400
karen.sukiasyan@ivkhk.ee

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
www.nvtc.ee