Uudised

Selgunud on Euroopa Liidu Erasmus+ projektide esimese konkursi välispraktikandid ja stažeerijad.

07.11.16

2016.a sügisel ja 2017.a kevadel EL Erasmus+ programmi “Euroopas õppides meistriks 2” ja “Euroopas õppides meistriks 3” projektide raames Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse 26 õpilast ja 13 töötajat on õpirännetes Euroopa Liidu erinevates riikides.

Projekt “Euroopas õppides meistriks 2”

Salo + Partner Berufliche Bildung GmbH, Bremen, Saksamaa
02 – 29.04.17, Dmitri Korobov (3PAL)

Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, Vilnius, Leedu
23.04. – 20.05.17, Konstantin Abramovitš (3PMM) ja Natalia Ponkratenko (2KMM)

Rēzeknes tehnikums, Rezekne, Läti
02 – 29.04.17, Vladislav Kuzmin ja Vjatšeslav Mihhejev (3PEH)

Šolski center Kranj, Sloveenia
26.03 – 22.04.17, Vladislav Funtov ja Anton Žogal (3PMH)

Berusfbildende Schulen, Rotenburg, Saksamaa
02.04. – 06.05.16, Daniil Mihhailov ja Eduard Zrelov (3PAL)

 

Projekt “Euroopas õppides meistriks 3”

Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Riia, Läti
13.11. - 10.12.16, Regina Sinega (2PPA) ja Natalja Babi (2PKO)
13. – 19.11.16, Jelena Orlova, kutseõpetaja

Rēzeknes tehnikums, Rezekne, Läti
20.11. - 17.12.16, Dmitri Hrustalev ja Dmitriy Fedotov (3PEH)
20. - 26.11.16, Nikolay Zabegaev, kutseõpetaja

Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, Vilnius, Leedu
23.-29.04.17, Denis Volkov, kutseõpetaja

Rēzeknes tehnikums, Rezekne, Läti
02. - 08.04.17, Vladimir Smirnov, kutseõpetaja

Canterbury College, Suurbritannia
23. - 29.04.17, Maria Šustova, inglise keele õpetaja

Berusfbildende Schulen, Rotenburg, Saksamaa
02. - 08.04.17, Jelena Kruglova, tehnikaerialade juht

Kunskapsförbundet, Vänersborg, Rootsi
23. - 29.04.17, Julia Horohhordina, kutseõpetaja

Salo + Partner Berufliche Bildung GmbH, Bremen, Saksamaa
02 – 29.04.17, Artjom Tšauzov (3PAL), Aleksei Feldšerov (3PKE) ja Aleksandr Tress (3PEH)

Escola Artística e Profissional Árvore, Porto, Portugal
30.04. - 13.05.17, Aleksei Vorobjov ja Vladislav Kereketkin (2KMM)
30.04. - 27.05.17, Igor Tipakov ja Lolita Vinichuk (2PMM)
30.04. - 06.05.17, Marie Sokolova ja Olga Laar, kutseõpetajad

Berusfbildende Schulen, Rotenburg, Saksamaa
02. - 15.04.17, Aleksandr Makarov (2KMH)
02. - 08.04.17 Aleksandrs Lunovs, kutseõpetaja

Lycée Ferrer Monnet, Lille, Prantsusmaa
02. - 29.04.17, Jegor Nikandrov (3PMH), Andrei Sekajev ja Daniil Andrejev (2PKO)
02. - 08.04.17, Valentina Gorohh, teeninduserialade juht

Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Riia, Läti
02. - 29.04.17, Viktoriya Lykova (2PPA) ja Alina Melis (2PKO)
02. - 08.04.17, Irina Burkina ja Alfia Farfutdinova, kutseõpetajad


Rohkem infot vastuvõtvate partnerite kohta siit